MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Mateusz Kusznierewicz o PO: Popieranie partii, która nie fundowała rejsów dookoła świata było błędem

Mateusz Kusznierewicz uważa, że publiczne popieranie PO było błędem.
Mateusz Kusznierewicz uważa, że publiczne popieranie PO było błędem. Fot. Youtube / PRESS.WARSZAWA
Kto nie chciałby popłynąć w rejs dookoła świata? Jedynie ktoś z dotkliwą chorobą morską. I ktoś, kogo rodzina zginęła w katastrofie katamaranu. I może jeszcze ktoś, kto właśnie wrócił z rejsu dookoła świata. Ale większość by chciała. Nawet jeśli ten rejs stawia Polska Fundacja Narodowa.

Mateusz Kusznierewicz będzie popularyzował pozytywny wizerunek Polski, opływając glob biało-czerwonym jachtem za 5 mln zł sfinansowanym przez Polską Fundację Narodową. Wiecie, tej od billboardów o pisowskiej reformie sądownictwa.

Mistrz olimpijski z Atlanty, który jeszcze niecałe 3 lata temu otwarcie popierał Platformę Obywatelską, odniósł się do zmiany swoich sympatii politycznych.

Kusznierewicz przyznał, że publiczne popieranie PO było błędem.

– W 2015 roku byłem młody i głupi – opowiada sportowiec. – Dałem się uwieść liberalnej ofercie politycznej Platformy, ale jedyne, na co było ją stać to wspólny wypad nad Zalew Zegrzyński.
– Nie chodzi o to, że lecę na drogie prezenty. Po prostu dopiero PiS i Fundacja Narodowa traktują mnie tak, jak na to zasługuję.

Jak nieoficjalnie dowiedział się ASZdziennik, Mateusz ma 32 nieodebrane połączenia i smsy od Bronisława Komorowskiego, który nie może przestać wspominać, jak dobrze było im razem na łódce.

To jest ASZdziennik. Cytaty Mateusza Kusznierewicza zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...