Mateusz Kusznierewicz o PO: Popieranie partii, która nie fundowała rejsów dookoła świata było błędem

Mateusz Kusznierewicz uważa, że publiczne popieranie PO było błędem.
Mateusz Kusznierewicz uważa, że publiczne popieranie PO było błędem. Fot. Youtube / PRESS.WARSZAWA
Kto nie chciałby popłynąć w rejs dookoła świata? Jedynie ktoś z dotkliwą chorobą morską. I ktoś, kogo rodzina zginęła w katastrofie katamaranu. I może jeszcze ktoś, kto właśnie wrócił z rejsu dookoła świata. Ale większość by chciała. Nawet jeśli ten rejs stawia Polska Fundacja Narodowa.

Mateusz Kusznierewicz będzie popularyzował pozytywny wizerunek Polski, opływając glob biało-czerwonym jachtem za 5 mln zł sfinansowanym przez Polską Fundację Narodową. Wiecie, tej od billboardów o pisowskiej reformie sądownictwa.

Mistrz olimpijski z Atlanty, który jeszcze niecałe 3 lata temu otwarcie popierał Platformę Obywatelską, odniósł się do zmiany swoich sympatii politycznych.

Kusznierewicz przyznał, że publiczne popieranie PO było błędem.

– W 2015 roku byłem młody i głupi – opowiada sportowiec. – Dałem się uwieść liberalnej ofercie politycznej Platformy, ale jedyne, na co było ją stać to wspólny wypad nad Zalew Zegrzyński.
– Nie chodzi o to, że lecę na drogie prezenty. Po prostu dopiero PiS i Fundacja Narodowa traktują mnie tak, jak na to zasługuję.

Jak nieoficjalnie dowiedział się ASZdziennik, Mateusz ma 32 nieodebrane połączenia i smsy od Bronisława Komorowskiego, który nie może przestać wspominać, jak dobrze było im razem na łódce.

To jest ASZdziennik. Cytaty Mateusza Kusznierewicza zostały zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...