Sukces Jarosława Gowina. Znów stał się memem

Jarosław Gowin znów się nie cieszy.
Jarosław Gowin znów się nie cieszy. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
- Kiedy byłem jeszcze min. sprawiedliwości to czasami nie starczało mi do pierwszego - tymi słowami w Radiu Zet Jarosław Gowin obudził w środę wielu Polaków. Tymczasem, jak szybko sprawdzono, w czasach PO zarabiał 170 tys. złotych rocznie. Internet takich rzeczy nie wybacza. Tak zaczęła się akcja #BiednyGowin.

Jarosław Gowin już raz się nie cieszył, kiedy zagłosował co prawda za skokiem na sądy, ale...
Kilka miesięcy minęło i minister znów ma swój "nie cieszyłem się" moment.

Dzięki temu cytatowi z Radia Zet:

- Kiedy byłem jeszcze min. sprawiedliwości to czasami nie starczało mi do pierwszego. Miałem wtedy jeszcze trójkę dzieci na utrzymaniu. Sytuacja, w której minister zamiast skupiać się na sprawach państwa, zastanawia się jak dożyć do pierwszego, nie jest zdrowa - mówił reagując na informację, że Beata Szydło przyznała sobie 65 tysięcy złotych nagrody.

Niestety dla Gowina, zachowały się jego oświadczenia majątkowe z tamtych biednych czasów. W nich takie sumy. Szukajcie kwoty 174 tysiące 244 złote i 8 groszy.
Dlatego nie mogliśmy sobie odmówić i zrobiliśmy na Twitterze akcję #BiednyGowin, która dokumentuje trudną sytuację, w której znalazł minister nauki, a kiedyś sprawiedliwości. To tym bardziej ważne, że dziś ostatni dzień miesiąca.

Wyobrażacie sobie, co ciężką musi dziś być Gowinowi?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...