Dramat 38-milionów Polaków. Ledwo wytrzymywali z jedną Magdaleną Ogórek. A teraz pojawiła się druga

Fot. Wikimedia Commons/wPolsce
O tym, że nieszczęścia chodzą parami, na własnej skórze przekonał się skromny i bogobojny naród z serca Europy. 38-mln Polaków ledwo pogodziło się z mądrościami jednej Magdaleny Ogórek, a już musi szykować się na kolejną. Ukazała się im na Twitterze pod postacią Aleksandry Jakubowskiej.

Druga Magdalena Ogórek pojawiła się po wymianie uprzejmości na Twitterze między Magdaleną Ogórek, zwaną od tej pory Młodszą, a Aleksandrą Jakubowską, która przyjęła imię Magdaleny II.
Obie Magdaleny oświadczyły, że nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego. Gdy zatem wydawało się, że polski lud uniknie niezasłużonej kary, w orężu Magdaleny II pojawił się dziwny dopisek. "P.S. A jak tam wizyta w pewnym pokoju w hotelu sejmowym jakiś czas temu? Wszystkie graty udało sie zabrac?" - dodała.

Zdaniem świadków, w tym momencie na Aleksandrę Jakubowską, obecnie dziennikarkę telewizji braci Karnowskich, spłynęła łaska ogórkowska, i była szefowa gabinetu politycznego premiera Leszka Millera rzeczniczka rządu Oleksego i Cimoszewicza zyskała godność kandydatki SLD na prezydenta, a obecnie dziennikarki TVP Info.

Wielu twierdzi, że zaczęła mówić ogórkizmami.

- Doszło to do drastycznego naruszenia zasada mistrz-uczeń, już kodeks Jedi wymagał, aby jeden mistrz miał tylko jednego padawana - załamuje ręce jeden z Polaków, który twierdzi, że nie tyle jego kraj, co galaktyka, nie zniesie mocy obu Magdalen.

Uspokojenia nie przynoszą pogłoski o tym, że to tylko taki mały spór w rodzinie koleżanek z SLD.

Są bowiem obawy, że prędzej czy później dojdzie do połączenia sił. A skomasowane siły Magdaleny Młodszej i Magdaleny II to za dużo jak na jeden, bogobojny 38-milionowy naród.

To jest ASZdziennik. Aleksandra Jakubowska jest Magdaleną Ogórek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...