Sukces małego Polaka. Miał tylko nie otwierać drzwi nieznajomym, został gwiazdą internetu

Fot. 123rf.com
Chciał tylko postąpić rozsądnie, tak jak od dawna uczyła go mama. Nie wiedział, że stosując mądrą zasadę "nigdy nie otwieraj drzwi nieznajomym" zostanie gwiazdą internetu. Chodzi o dzielnego Karola, który pewnego dnia został w domu zupełnie sam. I bohatersko bronił swej twierdzy przed obcymi.


Nie przyjmuj cukierków od nieznajomych, nie zdradzaj obcym swojego imienia i nazwiska, i wreszcie: nie otwieraj drzwi osobom, których nie znasz. To tylko niektóre z zasad, które dzięki mamie doskonale poznał Karol.

Wreszcie nadszedł dzień, kiedy mógł przetestować je w praktyce. I wtedy stało się to.
Podchwytliwe pytanie bezpieczeństwa całkowicie rozbroiło mamę Karola. Do mieszkania udało się jej dostać dopiero po 15 minutach i serii trudnych pytań pomocniczych.
ASZdziennik dotarł do karolkowego protokołu bezpieczeństwa. Oto niektóre z pytań, nad którymi głowiła się mama.

– Jak mama dała mi na imię i dlaczego Karol po pradziadku?
– Co takiego spsociłem wczoraj i czy nie uważasz, że ta biała ściana w salonie nie wygląda lepiej z moim rysunkiem Pikachu?
Jakie jest moje ulubione zwierzę i kiedy wreszcie kupisz mi pieska?
– Czego nie lubię najbardziej na świecie i dlaczego w kuchni znalazłem brukselkę?


Od dziś mama Karola ma pewność, że dom, w którym jest Karol, pozostanie nietknietą twierdzą. I tylko na wszelki wypadek jeszcze raz przegadała z nim parę zasad, by wyeliminować ewentualne luki w domowym systemie obrony.

To jest ASZdziennik, ale Karol to naprawdę dzielny chłopak.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...