Grzegorz Damięcki zatrzymany. Bezwstydnie obnażał się ze swoim talentem w nowej komedii romantycznej

– Dobrze pamiętam ten namiętny błysk w oku, to uwodzicielskie spojrzenie i ten zabójczy urok Damięckiego, kiedy grał uwodziciela i domniemanego oszusta podatkowego – twierdzi Patrycja po seansie "Podatku od miłości".
– Dobrze pamiętam ten namiętny błysk w oku, to uwodzicielskie spojrzenie i ten zabójczy urok Damięckiego, kiedy grał uwodziciela i domniemanego oszusta podatkowego – twierdzi Patrycja po seansie "Podatku od miłości". Fot. YouTube/KinoSwiatPL
Ponad 150 osób jest oczarowanych, a drugie tyle uznaje się za zadurzone, po groźnym incydencie na premierze nowej polskiej komedii romantycznej – dowiaduje się ASZdziennik. Świadkowie twierdzą, że Grzegorz Damięcki bezwstydnie obnażył na ekranie swój talent aktorski.


Do zdarzenia doszło na premierowym pokazie "Podatku od miłości". W pewnym momencie w filmie między Aleksandrą Domańską i Romą Gąsiorowską pojawił się mężczyzna, który zaczął publicznie demonstrować swoje umiejętności aktorskie.
Sprawca został już zatrzymany w sercach widzów. Grożą mu długie lata w roli nowego polskiego amanta filmowego.

Obsługa kina twierdzi, że w ujęciu podejrzanego zupełnie nie pomogli widzowie, którzy przez 90 minut uważnie wpatrywali się w ekran. Na sali znaleziono pudełka pełne nietkniętego popcornu.

– Dobrze pamiętam ten namiętny błysk w oku, to uwodzicielskie spojrzenie i ten zabójczy urok Damięckiego, kiedy grał uwodziciela i domniemanego oszusta podatkowego – twierdzi Patrycja, która obserwowała wybryk aktora z najlepszych miejsc w kinie. – Muszę zobaczyć to jeszcze raz i zabrać ze sobą koleżanki, żeby wiedziały na kogo lepiej mieć oko w kolejnych filmach.

– Skończy tam, gdzie jego miejsce, razem z Dorocińskim i całą resztą Małaszyńskich – usłyszeliśmy w kręgach powiązanych ze środowiskiem fanów komedii romantycznych. – Nie mamy cienia wątpliwości, że tą rolą w pełni zasłużył na taki finał.

Z kodeksu wykroczeń wynika bowiem, że kto dopuszcza się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo nagany.

Fani "Podatku od miłości" nalegają jednak, by sąd zmienił aktorowi wymiar kary. Chcą, by Grzegorz Damięcki odrobił wyrok pracując na planach kolejnych filmów.

To jest ASZdziennik dla filmu "Podatek od miłości".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie