Chyba uratowaliśmy sądy. Oto wydarzenie na Facebooku, któremu nie oprze się Andrzej Duda

Andrzej Duda otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Ski pass za sądy to bardzo korzystna oferta za demokrację.
Andrzej Duda otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Ski pass za sądy to bardzo korzystna oferta za demokrację. Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta / 123rf.com
Andrzej Duda nie jest złym człowiekiem. On po prostu potrzebuje zachęty do bycia dobrym. Problem w tym, że nigdy jej nie otrzymał. Dlatego wychodzimy z inicjatywą, na którą nie można nie zareagować pozytywnie. Oto wydarzenie na Facebooku, które zmieni polską politykę.

Postanowiliśmy bowiem poprosić internautów o ufundowanie prezydentowi dożywotniego skipassu jeśli sprzeciwi się skokowi na sądu i Państwową Komisję Wyborczą.

Wydarzeniu (pod tym linkiem do niego dołączysz) towarzyszy też osobisty list. Oto on:

Panie Prezydencie,

Wiemy, że święta, wiemy, że zaraz urlop, ale prosimy o chwilę uwagi. Tu chodzi o najważniejsze dla nas wszystkich sprawy.

Dla jednych ważnie są narty. Dla innych życie w normalnym państwie, takim z normalną debatą, wyborami i niezawisłymi sądami. Dlaczego tego nie połączyć?

Dlaczego wjeżdżając wyciągiem kanapowym na taką Kotelnicę czy inny Kasporowy nie zaczerpnąć powietrza jak wolny człowiek? Wolny od tego całego zamieszania z Trybunałem Stanu, postępowania Unii Europejskiej czy ludzi śpiewających o Panu kolędy pod Pałacem? Prawda, że fajne?

Warunek jest jeden: Pan nie podpisze ustaw o skoku na sądy i Państwową Komisję Wyborczą, a my podpiszemy się pod zrzutką na skipass dla Pana w dowolnym miejscu na ziemi. Na zawsze!

To jak będzie?

Przypominamy: "dowolne miejsce na ziemi".

ZA DARMO.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA "ZRZUCĘ SIĘ NA SKIPASS DLA ANDRZEJA DUDY JEŚLI ZAWETUJE USTAWY O SĄDACH I WYBORACH".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...