Dramat warszawiaka. Rozlał truciznę w Teatrze Powszechnym, policja oceniła jego występ na 2/10

- Fatalne aktorstwo, brak logiki w fabule i narracja odwołującą się do fatalnych wzorców działania organizacji terrorystycznych - czytamy w recenzji starszego aspiranta
- Fatalne aktorstwo, brak logiki w fabule i narracja odwołującą się do fatalnych wzorców działania organizacji terrorystycznych - czytamy w recenzji starszego aspiranta Fot. 123rf.com
Fatalne recenzje w raporcie funkcjonariuszy z Komendy Rejonowej Policji Praga-Północ zebrał performance warszawskiego zwyrodnialca, który rozlał żrącą substancję na scenie Teatru Powszechnego. Średnia ocen żenującego show sięga poziomu 2/10 i nic nie zapowiada, by cokolwiek mogło uratować karierę sprawcy.


Surowi krytycy nie byli pobłażliwi dla aktora jednej roli i zgodnie uznali, że kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia podlega karze od 3 miesięcy do lat 5.
– W wyniku czynności dochodzeniowo-śledczych ustalono, że pod koniec spektaklu "Upadanie" na Scenie Dużej Teatru Powszechnego doszło do rozlania niezidentyfikowanej substancji - czytamy w miażdżącej opinii recenzenta Mateusza Kowalczyka, młodszego aspiranta komendy na Pradze. – Kilku pracowników skarżyło się na objawy zatrucia chemicznego, a jeden musiał być hospitalizowany.

Recenzenci na sprawcy nie zostawili suchej nitki. Wytknęli mu m.in. żenujący poziom aktorstwa, brak logiki w fabule i narrację odwołującą się do fatalnych wzorców działania organizacji terrorystycznych.

– Zupełnie jakby Uwe Boll wziąl się za "Botoks" i próbował zrobić z niego bollywoodzki musical ze Stevenem Seagalem w roli głównej – opisuje wrażenia jeden z recenzentów po zebraniu materiału dowodowego. – Widzieliśmy to już w maju tego roku, kiedy ktoś w tym samym teatrze wystawił inną substancję żrącą, która poparzyła pracownicę Powszechnego. Niestety sprawca najwyraźniej nie nauczył się, że powinen dawno odpuścić sobie karierę w tym fachu.

I zapewnia, że zrobi wszystko, by ten marny aktorzyna nie wrócił już na deski Teatru Powszechnego.

Substancja żrąca została tymczasem zdjęta z afisza. Bilety na spektakle naprawdę godne uwagi można kupić na stronie Teatru Powszechnego.

To jest ASZdziennik, ale ktoś naprawdę terroryzuje Teatr Powszechny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...