Pokaz chamstwa w TVP. Gloryfikację rządu na żywo przerwał telefon od zwykłego widza

Fot. tvp.pl
Wpadki podczas transmisji na żywo to prawdziwy koszmar stacji TV. Boleśnie przekonali się o tym publicyści Rafał Ziemkiewicz i Marcin Wolski podczas programu "W tyle wizji" na antenie TVP – dowiaduje się ASZdziennik. Ich barwny festiwal uwielbienia dla rządu PiS nagle przerwał arogancki telefon od widza.


Widowiskowy i sponsorowany z abonamentu pokaz fajerwerków na cześć Jarosława Kaczyńskiego zakłócił nieproszony głos pani Marii z Poznania, która do telewizji publicznej ośmieliła się zadzwonić z informacją o prawdziwych problemach.
– Nie mówicie panowie, co się dzieje w Polsce, ile jest biedy, ile głodu – arogancko zaatakowała publicystów pani Maria przerywając transmisję z rysowania laurki Jarosławowi Kaczyńskiemu. - Sąsiadka przychodzi do mnie po pieniążki, mam dużą rodzinę, ale jej pożyczam - dodała obcesowo, gdy Ziemkiewicz miał już obnażyć kolejne patologie brukselskiego salonu Tuska.
Pani Maria dodała, że wszystko co ogląda "W tyle wizji" to "fałsz i obłuda". Na tak chamski atak gotową ripostę miał już Marcin Wolski, autor i humorysta znany m.in. z cytatu o "szansie na pozbycie się dokuczliwych Owsiaków i innych glist ludzkich".

– To bardzo panią przepraszamy, tylko dlaczego pani nas słucha? – dowcipnie zapytał panią Marię czołowy satyryk, a widzami w całej Polsce wstrząsnęła fala oburzenia.

Bo, bardzo pana przepraszamy, tylko dlaczego płacimy za to abonament?

To jest ASZdziennik, ale pani Maria obraziła Ziemkiewicza i Wolskiego słowem prawdy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...