Poczucie humoru level polska urzędniczka. Padamy na kolana i bijemy pokłony:)

Odpowiedź urzędniczki na tle ratusza miejskiego w Kamieniu Pomorskim
Odpowiedź urzędniczki na tle ratusza miejskiego w Kamieniu Pomorskim Fot. Łukasz Wądołowski / Agencja Gazeta
Władze Kamienia Pomorskiego z okazji Święta Niepodległości umieściły na miejscowym ratuszu godło. Dziennikarz lokalnego portalu ikamien.pl wytknął, że zasłoniło ono tablicę pamiątkową poświęconą Janowi Pawłowi II, a orzeł nie ma złotej korony. Wtedy do akcji wkroczyła sekretarz gminy Anna Stanaszek-Kaczor.

Pani Anna okazała się być jedną z około 6 osób pracujących w polskich urzędach obdarzonych poczuciem humoru, bo odpisała tak (a znalazł to Grzegorz Janoszka):

Niekonwencjonalny wizerunek orła u podstaw ratusza był wysublimowaną instalacją plastyczną, która aczkolwiek abstrahuje od altruistycznych sofizmatów i metafizycznego pietyzmu, to w konkluzji artysta był w swej wizji sugestywny, co zapewne jest w stanie udowodnić empirycznie. Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji. Przedostatnim ogniwem tego łańcucha myśli artystycznej było przysłonięcie pamiątkowej tablicy, by ostatnim jego elementem stał się nacechowany artyzmem finezyjny paradoks.

Mówiąc prościej: refutacja referentki nosiła atrybuty bezprecedensowego esprit.

To jest ASZdziennik, lecz powyższa elukubracja ma oparcie w empirii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...