Skandal po seansie horroru. Widz chce rekompensaty za sceny pominięte przez zamknięte ze strachu oczy

Fot. 123rf.com
Zgrzyt w warszawskim multipleksie. Zaledwie kwadrans z zaplanowanego na 1,5 godziny horroru obejrzał 25-letni Jakub z Żoliborza. Mężczyzna pogubił się w fabule i stracił całą przyjemność z filmu, bo przez cały seans musiał zamykać oczy ze strachu – dowiaduje się ASZdziennik.


Do szokującego zdarzenia doszło na premierze horroru "Slumber". Jakub twierdzi, że choć za bilet zapłacił pełną stawkę, to nie zobaczył większości zapowiedzianych w trailerze scen. Podkreśla, że będzie domagał się rekompensaty za poniesione w kinie straty.
– To miała być tylko przerażająca historia o prastarym demonie, który nocami nęka niewinną rodzinę i paraliżuje ich we śnie – twierdzi Patrycja, która towarzyszyła Jakubowi w kinie. – Kuba od początku mówił, że takie rzeczy to robi z zamkniętymi oczami, ale myślałam, że to tylko przenośnia – przyznaje Patrycja.

Przez czołówkę horroru nic nie zapowiadało, że Jakub przegapi niemal cały film. Gdy jednak z głośników zaczęła dochodzić niepokojąca muzyka i pojawiły się pierwsze sygnały, że oto mamy do czynienia z mocami nadprzyrodzonymi, Jakubowi przestało wystarczać trzymanie za rękę. Nie wystarczyły zapewnienia partnerki, że to tylko film, i że wszystko będzie dobrze.

– Chciałam wyprowadzić go z kina, ale sama za bardzo się wciągnęłam – tłumaczy się Patrycja. – Kubie kazałam zamknąć oczy i zapewniłam, że opowiem mu cały film w domu przy kubku słodkiego kakao, zastępując demona czymś przyjemniejszym, np. miłym jednorożcem czy uroczym buldożkiem.


Mężczyzna przystał na warunki, lecz dopiero po napisach końcowych dotarło do niego, na co tak naprawdę się zgodził. 25-latek od godziny negocjuje z pracownikami kina warunki zwrotu pieniędzy za bilet wraz z odszkodowaniem za poniesione straty na zdrowiu.

– Po tym filmie i tak dziś nie zasnę, więc możemy się kłócić nawet całą noc – zapewnia Patrycja, która wspierać Kubę w staraniach. – Sama zresztą też oczekuję rekompensaty.

Zarówno Jakub i Patrycja doznali bowiem rozległego paraliżu i przez 1,5 godziny nie mogli ruszyć się z kinowego fotela.

To jest ASZdziennik dla filmu "Slumber".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie