Exit polls: Fiasko "Różańca do granic". Do wymodlenia Boskiej Tarczy zabrakło wymaganego kworum

Fot. rozaniecdogranic.pl / 123rf.com
Zaledwie dwóch modlitw różańcowych zabrakło do roztoczenia nad Polską pełnej ochrony przed gender i islamizacją. Ogólnopolska akcja "Różaniec do granic" zakończyła się bez wiążących decyzji. Na granicach kraju nie udało się uzyskać kworum – wynika z danych exit polls opublikowanych przez Niebiosa.


– Na granicy w Terespolu ostatni wierni wciąż próbują przekonać Polaków do wspólnej modlitwy, ale trafiają tylko na Białorusinów – mówią przyglądający się akcji celnicy. – Zresztą jest już za późno, większość rozczarowanych uczestników odeszła z kwitkiem i wróciła już do swoich domów.

Wszystko wskazuje jednak na to, ze to dopiero początek batalii o wstawiennictwo Matki Bożej. Przeciwnego zdania są bowiem organizatorzy akcji. Zapowiadają protesty i złożenie odwołania od decyzji.

– Podczas modlitw nie było widać żadnych znaków na niebie i ziemi podważających legalność intencji - zapewnia przedstawiciel "Różańca do granic". – Każdy z nas jest w wstanie powiedzieć, kto obok kogo klęczał i możemy łatwo wykazać, że byliśmy na granicach w wyższej większości, niż wymaga tego katechizm.

Organizator stanowczo zdementował także pogłoski o tzw. "modlitewnej ośmiornicy". Media doniosły wcześniej, że kilka osób mogło w czasie modlitwy śpiewać, co według klauzuli św. Augustyna liczyłoby się razy dwa.

– Mamy antyislamską tarczę Matki Boskiej i to jest najważniejsze, formalności to kwestia drugorzędna. Suweren się wypowiedział – twierdzą organizatorzy i przechodzą do kontrataku.

– Warto zadać sobie pytanie, co przed ostatnie 2017 lat dla Polski zrobili ci, którym nie podoba się decyzja Polaków.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie