Netflix robi serial o alternatywnej historii Polski! Agnieszka Holland zekranizuje paski TVP Info

Fot. Netflix / TVP
Pierwszy całkowicie polski serial Netflixa był tylko kwestią czasu. Serwis szukał tylko bardzo mocnego scenariusza, który wstrząśnie nie tylko widzami, ale i konkurencją. Dziś już wiadomo, że to nie może się nie udać.

– Agnieszka Holland zekranizuje paski TVP Info tworząc przerażającą wizję alternatywnej dystopijnej historii Polski – dowiaduje się ASZdziennik.
"Opozycja broni przywilejów morderców i pedofili", "Borys Budka z Platformy Obywatelskiej obrażał Mariusza Błaszaczaka kpiąc z jego nazwiska" czy "Uliczna rewolta sposobem opozycji na sprowadzenie do Polski islamskich imigrantów" - to tylko niektóre z wielkich motywów, które znajdą się w serialu już dziś porównywanym do najmroczniejszych momentów "House of Cards" i "Black Mirror".

– Materiał daje nam możliwość zadawania ważnych pytań, także tych najbardziej osobistych – cieszy się utytułowana reżyserka. – Sama już nie mogę się doczekać o moich związkach z Georgem Sorosem.

Serial Agnieszki Holland to nie jedyna polska superprodukcja Netflixa. We wrześniu na ASZdzienniku miał premierę brutalnych serial "Hipsteros" o mrokach bezglutenowej mafii Warszawy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...