Szok fanów “Gry o tron”. Po 6 latach oglądania serialu o smokach odkryli w nim coś nierealistycznego

Fot. HBO / iMeme
Serial HBO na podstawie sagi "Pieśń lodu i ognia" R. R. Martina od pierwszego odcinka wyemitowanego w 2011 roku bił rekordy popularności. Jednak pod koniec szóstego sezonu fani zauważyli w "Grze o tron" coś szokującego.

– Niech mi ktoś powie, w jaki sposób Varys w ciągu dwóch odcinków jest w stanie dopłynąć z Mereen do Słonecznej Włóczni i z powrotem?! – dopytuje się 28-letnia Joanna G. w dyskusji pod memem opublikowanym na fanpage'u "Żyję w celibacie, bo jestem z Nocnej Straży".

– To absurdalne. Dwumasztowa karaka o wyporności ok. 250 ton nie jest w stanie rozwinąć prędkości większej niż 12 węzłów, a scenarzyści chcą nam najwidoczniej wmówić, że jest w stanie poruszać się szybciej niż dorosły smok – dodaje internauta valarmorghulis86.

Najnowszy siódmy sezon nie poprawił wizerunku serialu w oczach rozczarowanych fanów. Krytykę wzbudziła m.in. niezwykle szybka podróż Jona Snow z Winterfell do Smoczej Skały.

– Nie mam problemu z tym, że został zasztyletowany, a potem przywrócony do życia, w końcu to fantasy. Ale powinni pokazać, jak płynie łódką przez co najmniej 5 odcinków! – pisze rozżalony Damian.

Ostatnio zarzuty fanów doczekały się na szczęście odpowiedzi twórców serialu Davida Benioffa i D.B. Weissa. – Ej, dobra, powiedzmy, że wszystkie statki mają magiczne wiosła, OK? – napisali w oficjalnym oświadczeniu.

Które rozładowało atmosferę.

– Seems legit – napisała Joanna G. – Dam wam jeszcze jedną szansę.

To jest ASZdziennik, ale poczytajcie fora i zobaczycie, ile w tym nieprawdy;)

Autor: Mariusz Ciechoński. Witaj na pokładzie;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...