Szok na OtoMoto. Passat używany tylko przez kobietę okazał się passatem używanym tylko przez kobietę

Fot. OtoMoto / ASZdziennik
Nie od dziś wiadomo, że nieuczciwi handlarze stają na głowie, żeby tylko naciągnąć naiwniaków kupujących samochody w internecie. Ale teraz przeszli samych siebie.

– 37-latek z Nowej Soli długo odkładał na wymarzonego passata TDI, kiedy jednak dokonał zakupu, zaczął się koszmar. Auto reklamowane jako używane tylko przez kobietę okazało się autem używanym tylko przez kobietę – dowiaduje się ASZdziennik.

– Poszukiwałem auta z kręconym licznikiem od berlińskiego taksówkarza i czytając, że mój passat używany był tylko przez niepalącą kobietę, właśnie takiego auta oczekiwałem – opowiada nam wstrząśnięty Rafał, który nie może odnaleźć się w nowym samochodzie.

Tapicerka nie jest łatana niepasującymi kawałkami skóry, z niewytartej gałki skrzyni biegów można nadal wyczytać pozycję poszczególnych przełożeń, a zamiast wyrwy po taksometrze w kokpicie tkwi fabryczne radio.

– No i ten licznik kilometrów – wzdycha. – Szwagier wyśmieje te 92 tysiące kilometrów. Każdy diesel w rodzinie ma po 300 tysięcy. Będzie pośmiewisko na cziptuningu.

Tymczasem mimo oczywistego wprowadzenia w błąd, nieuczciwy handlarz nie poczuwa się do winy. Jak dowiaduje się ASZdziennik, za pieniądze pozyskane ze sprzedaży po dołożeniu różnicy kupiła właśnie nową astrę w dieslu.

Żeby przygotować ją dla nowej ofiary.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...