Klara Lewandowska powołana na mecz z Rumunią! Nawałka: Na treningach rozumie się z Lewym bez słów

Fot. rl9 / Instagram
Adam Nawałka od lat poszukuje drugiego napastnika do pary z Robertem Lewandowskim. I nareszcie znalazł.


– Klara Lewandowska dostała powołanie do kadry na eliminacyjny mecz z Rumunią. Jeśli utrzyma formę wystąpi z Robertem Lewandowskim w ataku – poinformował PZPN na swojej stronie internetowej.

To pokłosie niespodziewanej wizyty zawodniczki na zgrupowaniu. Spotkanie, które miało być tylko spacerkiem z ojcem, szybko zwróciło uwagę sztabu trenerskiego.

– Trzeba było widzieć, jak doskonale współpracowali na boisku. Tak niesamowitą komunikację bez słów widziałem tylko w duecie Kowalczyk-Juskowiak na igrzyskach w Barcelonie – mówi selekcjoner Adam Nawałka.

Rzeczywiście, ujawnione nagrania z treningu robią wrażenie. W pierwszej akcji Robert doskonale zagrał wózkiem w uliczkę, a Klara odruchowo zasnęła. Na wideo widać też, że wystarczyło tylko jedno skinienie zawodniczki, żeby lider klasyfikacji strzelców eliminacji intuicyjnie poprawił kocyk.

Nic dziwnego, że debiutantka została potem zaproszona na trening z całą drużyną. Który wypadł na tyle dobrze, że Adam Nawałka rozważa wystawienie jej w pierwszym składzie w sobotę.

– Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, kiedy nic nie strzeliła – mówi nam członek sztabu biało-czerwonych. – Mało kto osiąga tak szybko skuteczność Arka Milika*.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.(r)

*Przepraszamy Arka Milika, kibicujemy mu bardzo, ale nic nie poradzimy, że pasuje jako puenta do 90 proc. tekstów o reprezentacji;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...