Wzruszająca chwila młodego małżeństwa. Właśnie dowiedzieli się, że będą mieli drugą konsolę

Pixabay.com
Długo próbowali utrzymać to w tajemnicy, ale uważni obserwatorzy Magdy i Jakuba Wróblewskich z Torunia od dawna domyślali się, że wkrótce w ich życiu zajdą wkrótce poważne zmiany. Magda we wzruszającym wpisie na jednym z portali społecznościowych ogłosiła, że spodziewa się drugiej konsoli. W rozmowie z ASZdziennikiem wzruszony Jakub potwierdził, że będzie to Nintendo Switch.

– Chcieli, żeby między ich konsolami nie było bardzo dużej różnicy wieku - zdradza nam bliski przyjaciel rodziny. – Na spotkaniach rodzinnych cały czas dopytywaliśmy, kiedy możemy się spodziewać miłej nowiny. Zwłaszcza, że czas goni, a za trendami nadążyć coraz trudniej.

W rozmowie z ASZdziennikiem zapewnia, że sprzęt od Sony jest ich oczkiem w głowie, a ze Switchem nie będzie inaczej.

Magda i Jakub nie kryją dumy, choć przyznają, że wcześniej długo wahali się, czy są gotowi na kolejny duży krok i wielką zmianę w ich życiu.

– Pamiętamy pierwsze miesiące z PlayStation – wspominają ze wzruszeniem. – W czasie długich nieprzespanych nocy było co prawda ciężko, ale nigdy nie zamienilibyśmy tego pięknego czasu na nic innego – podkreślają.

W marcu minie bowiem rok odkąd radość w życie młodego małżeństwa wniosła długo wyczekiwana PlayStation 4. I choć Wróblewscy o zamówieniu nowej konsoli Nintendo zadecydowali już na początku roku, to o rychłym nadejściu Switcha poinformowali dopiero, gdy firma kurierska umożliwiła śledzenie paczki.

– Gdy przeczytaliśmy pierwsze całkiem entuzjastyczne recenzje "Zeldy" i dostaliśmy maila od kuriera stwierdziliśmy, że nie będziemy dłużej czekać – mówi ASZdziennikowi Jakub. - Poza tym Magdzie zależało, żeby zagrać w "Zeldę" jeszcze zanim dobije do 40 poziomu w "Horizon Zero Dawn" – podkreśla.


– Zawsze będzie przy mnie i nigdy jej nie opuszczę, zwłaszcza że po wyjęciu ze stacji dokującej nadal można kontynuować przygodę – zapewnia Magda,a po chwili wspólnie z mężem zaczynają uroczo przekomarzać się, kto bardziej pokocha owoc ich wspólnej miłości do elektronicznej rozrywki.

I choć Wróblewscy nadal w napięciu czekają na pojawienie się w domu konsoli od Nintendo, Magda już teraz nieśmiało myśli o kolejnym powiększeniu domowej rodziny konsol.

– Jako pierwsza dowiedzą się jednak najbliżsi – zapewnia, nieśmiało scrollując stronę internetową z zapowiedzią firmowanego logiem XBoxa "Project Scorpio".

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autorzy: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor, Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...