Dramat fana Open'era. Zaraz się dowie, że jego ulubione zespoły znów zagrają o tej samej godzinie

123rf.com
Do zuchwałego pokazu arogancji wobec świętych praw letnich festiwali muzycznych doszło dziś po południu w Warszawie – dowiaduje się ASZdziennik.


25-letni Aleksander H. z Mokotowa pochwalił się na Facebooku, że podczas tegorocznego festiwalu Open'er w Gdyni zobaczy m.in. koncerty Radiohead, The Kills, Royal Blood i The Weeknd.

– Jestem bardzo zadowolony z tegorocznego line-upu. Z Warpaint pójdę prosto na Prophets of Rage, a po Radiohead na scenie głównej chętnie zakończę dzień z Royal Blood w tencie – mówi ASZdziennikowi wciąż podekscytowany i zadowolony ze swojego grafiku Aleksander.

Jak jednak wynika z ustaleń ASZdziennika, w czasie tegorocznego festiwalu Open'er pomimo wysiłków organizatora doba w Gdyni wciąż będzie miała 24 godziny. Oznacza to, że wiele koncertów odbędzie się w tym samym czasie, a Aleksander będzie musiał wybrać np. między The Weeknd na scenie głównej a Warpaint w namiocie.

– Ma ten sam problem od lat z każdym festiwalem - mówi ASZdziennikowi Joanna, partnerka Aleksandra. – Najpierw się niepotrzebnie ekscytuje, a potem obwinia organizatorów i management zespołów.

Tymczasem – zdaniem Joanny – Aleksander jest sam sobie winien.

– Od lat mu mówię, że gdyby nie słuchał tylu gatunków, miałby o wiele mniej problemów – żali się scrollując konto Last.fm Aleksandra. – On tutaj ma wszystko od lo-fi po jakiś metal. Run The Jewels, Sting, Einstürzende Neubauten, Wodecki, Pearl Jam, Lady Gaga, Swans... Jak można tak żyć?


– I co to w ogóle jest "laptop folk"? – pyta zdezorientowana Joanna.

Z najnowszych informacji wynika, ze Aleksander H. nadal żyje złudzeniami i odwleka moment, w którym dopuści do siebie gorzką prawdę.

Joanna liczy natomiast, że w ostatniej chwili choć kilka z ogłoszonych dotąd zespołów odwoła zaplanowane trasy koncertowe i tym samym problemy Aleksandra rozwiążą się same.

– Mam marzenie, żeby w tym roku było tak pięknie jak na Offie w 2016 – rozmarza się na koniec.

To jest ASZdziennik, ale wszelkie cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...