PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Nowy krwawy show w TV. Biznesmeni będą zamknięci w klatce z kontrahentami, którym zalegają faktury

Zaległe faktury? Będzie bolało!
Zaległe faktury? Będzie bolało! Fot. 123rf.com
Kiedy niewidzialna ręka rynku zawodzi, budzą się demony. Dlatego jedna z biznesowych telewizji postanowiła zamknąć je w klatce.

– Telewizja Biznesu przygotowuje krwawy reality show, w którym nieuczciwi biznesmeni zmierzą się w klatce z kontrahentami, którym zalegają faktury – dowiaduje się ASZdziennik.

Ekipa odpowiedzialna za "VAT Bez Zasad" obiecuje przekroczenie granic, których nikt do tej pory nie przekraczał.

– Co mogłeś zrobić, gdy zalegali ci z fakturą? Wysyłać monity? Mało skuteczne. Przekazać faktury do Finiata.pl? Zbyt cywilizowane. Dopiero u nas odbierzesz swoje odsetki. Wraz z odsetkami – tłumaczy reżyser show.

A będzie co oglądać. Jak wynika z naszych informacji, w klatce pojawią się najbardziej irytujące typy nieuczciwych biznesmenów: krętacz z hurtowni, przekręciarz z komisu czy korpowyzyskiwacz.

– Będziemy mieli najgorszych z najgorszych. Nawet gość, który wisi ci kasę za zrobienie strony potwierdził udział. Oczywiście im nie zapłacimy – podkreśla nasz rozmówca.

Choć lista zawodników z klubu Januszy Biznesu jest już znana, trwają nadal castingi na przedstawicieli oczekujących na przelew kontrahentów.

Ekipa musi rozpatrzyć wszystkie 300 tysięcy aplikacji.

To jest ASZdziennik dla Finiata.pl.
Trwa ładowanie komentarzy...