PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Kartel z Kolumbii chce kupić TVP Info. Interesuje ich formuła specyfiku, który bierze Michał Rachoń

Fot. Netflix / Twitter.com/@beatabiel
Kiedy prowadzący czwartkowego "Minęła 20" w TVP Info wygłaszał na antenie 90-sekundową tyradę o pochodzeniu Sądu Najwyższego od sowieckich rzeźników z 1939 roku, nikt nie mógł przypuszczać, że to nie publicystyka. Tylko reklama dla inwestorów.

– Kartel z Medellin złożył Telewizji Polskiej ofertę kupna TVP Info wraz z formułą specyfiku, pod wpływem którego był w czwartek Michał Rachoń – dowiaduje się ASZdziennik.

– W związku z międzynarodową ekspansją nasza firma wyciąga rękę do najlepszych. Takich jak redaktor Miguel Rajoñ [pisownia oryginalna - red.] i jego siatka – napisał w oficjalnej ofercie prawnik kartelu.

Wszystko przez ostatni występ gwiazdy telewizji publicznej.
Jak czytamy w ofercie, cena właściwie nie gra roli. Przedsiębiorców z Kolumbii zachwyciła forma red. Rajoña, który wykazał się w nagraniu ponadprzeciętną aktywnością fizyczno-umysłową, a potem bez żadnych skutków ubocznych poprowadził swój program.

Nieoficjalnie mówi się, że częścią transakcji ma też być formuła Ewy Bugały.
Nasze źródła twierdzą, że Kolumbijczycy są tak napaleni na deal, że oprócz pieniędzy oferują TVP także dożywotnie uzupełnianie zapasów w automatach z przekąskami w redakcjach informacyjnych, ochronę przed zanikaniem sygnału a także wyłączność TVP na rozprowadzanie towaru na terenie Polski.

Jak się dowiadujemy, oferta kartelu wywołała niemały popłoch na Woronicza i na Placu Powstańców Warszawy, gdzie mieszczą się programy informacyjne stacji.

Okazuje się bowiem, że żadna formuła nie istnieje.

Miguel Rajoñ jest po prostu Rachoniem.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia oprócz występu Michała Rajona zostały zmyślone.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...