PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Uroczyste obchody długiego weekendu. W całej Polsce ruszyły procesje do Żabek

123rf.com
Barwne i podniosłe orszaki pojawiły się na ulicach miast, miasteczek i wsi na terenie całego kraju. W uroczystych procesjach do Żabek bierze dziś udział nawet kilka milionów Polaków – wynika z pierwszych raportów ajentów, do których dotarł ASZdziennik.

Unikatowy w skali Europy i świata obyczaj na stałe wpisał się już w obchody przypadającego na dziś początku długiego weekendu. W Warszawie centralne uroczystości odbywają się jak zwykle w Śródmieściu.

– Półki zostały odświętnie przystrojone przez siostry, braci, a także innych członków mojej rodziny - tłumaczy 45-letni Ryszard, jeden z warszawskich franczyzobiorców sieci. – Prawo pracy umożliwia zatrudnienie ich na umowę-zlecenie także w dni tak wyjątkowe, jak ten – zapewnia.

Ajent twierdzi, że w procesji jak co roku uczestniczyć będą delegacje władz, zakładów pracy, harcerze, emeryci i renciści, a także całe rodziny. Do sklepów ma doprowadzić ich szlak z gazetek promocyjnych szczodrze rozsypywanych przed konsumentami przez hostessy.

–Jakie wielosztuki? Panie, ta kolejka to do ołtarza – podkreśla jeden z uduchowionych i oddanych klientów Żabki, którego spotkaliśmy na Krakowskim Przedmieściu.

– Nie wiem jakie są dziś promocje, przyszłam tu w akcie dziękczynienia za dar Eucharystii – dodaje z kolei inna klientka, udając całkowite zaskoczenie pytaniem o najlepsze produkty na grilla.

Z sondy ulicznej przeprowadzonej przez ASZdziennik wynika, że największą popularnością cieszą się franczyzy prowadzone przez Marka, Mateusza, Łukasza i Jana.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...