PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Kongres Antyszczepionkowców odwołany. Główna prelegentka ma odrę

Fot. 123rf.com
Ujawnienie międzynarodowego spisku koncernów farmaceutycznych polegający na wywołaniu autyzmu u miliardów ludzi będzie musiało poczekać co najmniej do czasu zbicia gorączki.

– Pierwszy Ogólnopolski Kongres Antyszczepionkowy nie odbędzie się w terminie. Główna prelegentka ma odrę – donosi serwis SzczepionkowaPrawda.org.

Impreza, która miała rozpocząć się w piątek w katowickim Spodku przyciągnęła największe gwiazdy ruchu antyszczepionkowego w Polsce: autorkę bloga iglacierpienia.wordpress.com, publicystkę forum "Szczepionspiracy Polska" z ponad 2 tysiącami wpisów na koncie oraz pana Zygmunta. Niestety, ich otwierające oczy wystąpienia będą musiały poczekać. Z powodu dramatu największej gwiazdy kongresu.

– Dwa dni temu dostałam gorączki i światłowstrętu, potem pojawiła się wysypka – opowiada ASZdziennikowi youtuberka z kanału "YOLOdlaMoichDzieci", która uważa, że to nie przypadek.

– Nigdy nie choruję, w zeszłym roku miałam tylko błonicę, tężec i krztusiec, a od ostatniej różyczki byłam nie do zdarcia i nagle to? Coś mi to pachnie spiskiem WHO – spekuluje, zanim kaszel każe jej przerwać rozmowę.

Coś może być na rzeczy, ponieważ prezentacja youtuberki miała dotyczyć właśnie zbrodniczego planu Światowej Organizacji Zdrowia, która według ostatnich doniesień think tanku BigPharmaRoswell planuje zarazić autyzmem miliard dzieci do 2050 roku.

Niestety, nawet, jeśliby prelegentka wyzdrowiała, nie miałaby komu ujawnić swoich rewelacji.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, uczestnicy kongresu trochę przesadzili na wczorajszym ospa party i będą dostępni dopiero po ustąpieniu wysypki.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...