PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Tomasz K. i Piotr A. zatrzymani. W centrum Warszawy pobili się o tytułową rolę w "Wiedźminie"

Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta / Wikimedia Commons
Gdy nie ma castingu, górę biorą argumenty siły. Plac Defilad w Warszawie stał się areną brutalnego starcia znanych polskich aktorów Tomasza K. i Piotra A. - dowiaduje się ASZdziennik. W czwartkowy poranek artyści pobili się o to, kto weźmie na swoje barki rolę Geralta w nowej ekranizacji "Wiedźmina" przygotowywanej przez Netflix.

Aktorzy znani m.in. ze wszystkich krajowych produkcji filmowych po 2000 roku zostali już spacyfikowani i zatrzymani przez policję. Grozi im kara dożywotniego zaszufladkowania.

– To były sceny rodem z "Lejdis", brakowało tylko lokowania produktu – relacjonują ASZdziennikowi zbulwersowani warszawiacy. – Bałem się, że jeżeli ktoś tego nie przerwie, obaj połamią sobie kariery.

Z protokołu policyjnego wynika, że Tomasz K. agresywnie podkopywał sceniczną pewność siebie Piotra A., a ten nie pozostawał dłużny i wyprowadzał ostre kontry grając sobą.

– Piotr A. twierdził, że to on jest człowiekiem, który powinien zostać wiedźminem, a Tomasz K. utrzymywał, że świetnie sprawdził się już w roli innego bohatera fantasy z śnieżnobiałym włosem i to jemu należy się rola – informuje stołeczna policja.

– To oni wykorzystują moją popularność, a nie ja wykorzystuję popularność filmu - stwierdził z kolei znany pisarz fantasy Andrzej S., który na miejscu pobierał od widzów tantiemy za niecodzienne widowisko.

Zatrzymanie i spacyfikowanie krewkich aktorów nie kończy jednak sprawy. Jak nieoficjalnie dowiedział się ASZdziennik, po przesłuchaniu Piotra A. i Tomasza K. policja weszła do mieszkania znanej scenarzystki Ilony Ł.

Kobieta miała bowiem podrzucać obu aktorom scenariusze służące do wypalenia zawodowego, by na placu boju o rolę Geralta pozostał już tylko znany aktor Borys Sz.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autorzy: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor, Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...