Sukces internauty z USA. Wrzucił zdjęcie polskiego metra, portale wybaczyły mu, że jest faszolem

Fot. Twitter / @altright_report
Nieważne, że wrzucasz zdjęcie po to, żeby pokazać, że świat białych jest najlepszy. Portalom z Polski wystarczy, że to zdjęcie z Polski.

- Internauta z USA został niespodziewanie rozgrzeszony przez polskie portale ze swoich ksenofobicznych poglądów. Wystarczyło, że zamieścił zdjęcie z polskiego metra - dowiaduje się ASZdziennik.

Internauta nazywający się @AlrRight_Report, co wiąże go z oskarżanym o rasizm ruchem Alt Right, trafił do liberalnych mediów dzięki temu tweetowi.
"Obcokrajowcy oszaleli na punkcie zdjęcia z polskiego metra. Zauważyliście coś niezwykłego?", "Amerykanie zachwyceni zdjęciem z warszawskiego metra. Co w nim takiego cudownego?", "Zdjęcie z polskiego metra zaskoczyło obcokrajowców. Czemu się dziwią?" - to tylko niektóre z nagłówków polskich portali, które w zachwycie cytują reakcje internautów z flagami konferedatów na profilówkach, którzy zwracają uwagę, że jest czysto, kulturalnie i wszyscy są biali.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, to nie koniec internetowej kariery @AltRight_Report w Polsce. Według naszych informacji, wkrótce na czołowych miejscach portali znajdą się kolejne tweety. Poczynając od tego.
To jest ASZdziennik, ale to prawda. Portale są głupie.(r)
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...