Sukces internauty z USA. Wrzucił zdjęcie polskiego metra, portale wybaczyły mu, że jest faszolem

Fot. Twitter / @altright_report
Nieważne, że wrzucasz zdjęcie po to, żeby pokazać, że świat białych jest najlepszy. Portalom z Polski wystarczy, że to zdjęcie z Polski.

- Internauta z USA został niespodziewanie rozgrzeszony przez polskie portale ze swoich ksenofobicznych poglądów. Wystarczyło, że zamieścił zdjęcie z polskiego metra - dowiaduje się ASZdziennik.

Internauta nazywający się @AlrRight_Report, co wiąże go z oskarżanym o rasizm ruchem Alt Right, trafił do liberalnych mediów dzięki temu tweetowi.
"Obcokrajowcy oszaleli na punkcie zdjęcia z polskiego metra. Zauważyliście coś niezwykłego?", "Amerykanie zachwyceni zdjęciem z warszawskiego metra. Co w nim takiego cudownego?", "Zdjęcie z polskiego metra zaskoczyło obcokrajowców. Czemu się dziwią?" - to tylko niektóre z nagłówków polskich portali, które w zachwycie cytują reakcje internautów z flagami konferedatów na profilówkach, którzy zwracają uwagę, że jest czysto, kulturalnie i wszyscy są biali.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, to nie koniec internetowej kariery @AltRight_Report w Polsce. Według naszych informacji, wkrótce na czołowych miejscach portali znajdą się kolejne tweety. Poczynając od tego.
To jest ASZdziennik, ale to prawda. Portale są głupie.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...