PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Tysiące zdezorientowanych par w Warszawie. Po rozbiórce Rotundy nie wiedzą, gdzie się umawiać

123rf.com
Mobilizacja w szeregach policji. Oddziały prewencji z całej Polski od rana ściągane są do centrum Warszawy, by opanować towarzyski chaos wywołany przez rozbiórkę Rotundy – dowiaduje się ASZdziennik.

Po ulicach stolicy błąka się już kilka tysięcy zdezorientowanych osób, które umówiły się ze znajomymi pod Rotundą, a w wyniku jej demontażu całkowicie straciły orientację w topografii miasta.

– Będziemy legitymować wszystkich, którzy wyglądają na zagubionych i bezradnych – mówi ASZdziennikowi aspirant Kamila Matlak z biura prasowego Komendy Głównej Policji w Warszawie. – Mamy gotowe koce termiczne, a pobliski Starbucks zapewnił dostawy latte na mleku sojowym dla najbardziej zdezorientowanych.

– Osoby, których nie uda się dobrać w pary, będą zatrzymane do czasu oddania do użytku nowego obiektu, pod którym będą mogli umówić się ponownie.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, zakończenie rekonstrukcji budynku planowane jest na 2019 rok.

Kordony policji ogrodziły już inne stołeczne okrągłe budynki, pod które przeszli wiedzeni instynktem warszawiacy. Zlikwidowano m.in. nielegalne zbiorowisko pod opuszczoną gazownią na Woli.

Stan pogotowia w służbach ma potrwać co najmniej do sobotniej nocy, kiedy spodziewane jest największe oblężenie Śródmieścia.

Policja apeluje, by do tego czasu powstrzymać się od wychodzenia z domu.

Jak zapewnił nas Netflix, serwery firmy są gotowe na obsłużenie dodatkowej liczby widzów.

To jest ASZdziennik. Cytaty i wydarzenie zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś / @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...