PILNE NIEOCZEKIWANY EFEKT PREMIERY GALAXY S8. NA RYNKU POJAWIŁY SIĘ TYSIĄCE S7 UŻYWANYCH TYLKO DO KOŚCIOŁA.

Rząd sparaliżowany. Nie zarejestrowali prezesowi karty SIM, od dziś nie mają jak odbierać instrukcji

Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
- Abonent o takim numerze nie istnieje. Proszę spróbować później - taki komunikat zamiast instrukcji z ulicy Nowogrodzkiej słyszą od północy członkowie rządu i Andrzej Duda wybierając numer Jarosława Kaczyńskiego.

– Komitet polityczny PiS zapomniał o konieczności rejestracji telefonu na kartę należącego do prezesa Jarosława Kaczyńskiego przez co partia straciła kontakt z najważniejszym ośrodkiem decyzyjnym w kraju – dowiaduje się ASZdziennik.

W partii od razu zaczęło się tradycyjne szukanie winnych. Pierwsze podejrzenia padły zwyczajowo na Moskwę. Potem obwiniano zmowę Berlina i Paryża. Następnie byłych żołnierzy WSI. Potem jak zwykle TW "Bolka". Następnie bliżej nieokreślone grupy interesu broniące dawnego systemu, KOD, producentów flag unijnych, ludzi gorszego sortu i Marka, któremu kiedyś prezes nie dał odpisać lekcji 58 lat temu. By jak zwykle dojść do Mariusza Błaszczaka.

To w efekcie jego niedopatrzenia tak-tak prezesa zamilkł na zawsze, a partia i rząd znalazły się w największym kryzysie w dziejach.

– Nie wiem, jak długo się utrzymamy – przyznaje jeden z ważnych polityków PiS. – Ludzie zaczynają wariować. Jak tak dalej pójdzie, jeszcze zaczną samodzielnie myśleć.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Autor: @ZlyPanMusztarda

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Trwa ładowanie komentarzy...