PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Rząd sparaliżowany. Nie zarejestrowali prezesowi karty SIM, od dziś nie mają jak odbierać instrukcji

Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
- Abonent o takim numerze nie istnieje. Proszę spróbować później - taki komunikat zamiast instrukcji z ulicy Nowogrodzkiej słyszą od północy członkowie rządu i Andrzej Duda wybierając numer Jarosława Kaczyńskiego.

– Komitet polityczny PiS zapomniał o konieczności rejestracji telefonu na kartę należącego do prezesa Jarosława Kaczyńskiego przez co partia straciła kontakt z najważniejszym ośrodkiem decyzyjnym w kraju – dowiaduje się ASZdziennik.

W partii od razu zaczęło się tradycyjne szukanie winnych. Pierwsze podejrzenia padły zwyczajowo na Moskwę. Potem obwiniano zmowę Berlina i Paryża. Następnie byłych żołnierzy WSI. Potem jak zwykle TW "Bolka". Następnie bliżej nieokreślone grupy interesu broniące dawnego systemu, KOD, producentów flag unijnych, ludzi gorszego sortu i Marka, któremu kiedyś prezes nie dał odpisać lekcji 58 lat temu. By jak zwykle dojść do Mariusza Błaszczaka.

To w efekcie jego niedopatrzenia tak-tak prezesa zamilkł na zawsze, a partia i rząd znalazły się w największym kryzysie w dziejach.

– Nie wiem, jak długo się utrzymamy – przyznaje jeden z ważnych polityków PiS. – Ludzie zaczynają wariować. Jak tak dalej pójdzie, jeszcze zaczną samodzielnie myśleć.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Autor: @ZlyPanMusztarda
Trwa ładowanie komentarzy...