PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Wyciekł plan 1. Finału Wielkiej Orkiestry PiSowskiej Pomocy. Będzie się działo! [MINUTA PO MINUCIE]

Fot. Adam Stępień / Kuba Atys / Agencja Gazeta
Hegemonia "orkiestry Owsiaka" od lat zatruwała serca Polaków. Nie mogło być tak, że pół narodu zbiera pieniądze na chore dzieci, a drugie pół widzi w tym dzieło szatana społeczeństwa obywatelskiego.

Dlatego MON, TVP oraz wszyscy ludzie dobrej woli wpadli na pomysł, żeby zrobić w konia Caritas i niby pod jego szyldem zorganizować równoległy finał (dla syryjskich dzieci), który przyćmi 25. finał WOŚP i wreszcie pokaże Owsiakowi, jak to się robi. ASZdziennik jako pierwszy dotarł do planu tego wydarzenia.

8:00 Apel poległych polityków prawicy, którzy poświęcili swoje życie pomaganiu przedstawicielom innych nacji niż polska. Zamiennie: minuta zadumy, jeśli nie padnie żadne nazwisko.

9:00 Rekonstrukcja odsieczy wiedeńskiej. Pokaz pierwszej pomocy i chrześcijańskiego miłosierdzia na przykładzie dobijania tureckich rannych.

10:00 Licytacja miejsca w radzie nadzorczej Orlenu.

11:00 Wręczenie nagrody Czempion Pomocy Uchodźcom z Syrii 2017 Jarosławowi Kaczyńskiemu.

12:00 Licytacja udziału w zatrzymaniu Mateusza Kijowskiego.

13:00 Pokaz umiejętności Bartłomieja Misiewicza. Rzecznik MON między innymi pokona tor przeszkód złożony z pytań o jego kwalifikacje.

14:30 Śniadanie z Jarosławem Kaczyńskim. Widowisko taneczno-muzyczne opiewające przymioty Czempiona Pomocy Uchodźcom z Syrii 2017 z udziałem Jerzego Zelnika i Jana Pietrzaka w roli uchodźców, którzy marzą o przeprowadzeniu zamachów w Polsce, ale nie stać ich na przyjazd do naszego kraju.

16:30 Licytacja miejsca na okładce specjalnego wydania tygodnika "wSieci" o przestępstwach uchodźców. Udział w sesji zdjęciowej sceny, na której grupa śniadych mężczyzn wydziera małemu dziecku polską flagę.

17:00 Telekonferencja z szefem SKOK, który na wizji przekaże na Wielką Orkiestrę 30 mln zł z lokat swoich klientów.

18:30 Prezydent podpisze ustawę wprowadzającą program 50 groszy Plus na każde dziecko w syryjskiej rodzinie.

19:00 Prawykonanie "Szopki noworocznej" Marcina Wolskiego po arabsku.

21:00 Konstytucja do nieba - finał dnia podczas którego tysiące wolontariuszy wraz z przedstawicielami władz państwowych podpalą egzemplarze konstytucji w solidarności z narodem syryjskim.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia oprócz równoległego Finału orkierstry pisowskiego pomocy zostały zmyślone.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...