Trump zadzwonił do Dudy. Chciał numer do Kaczyńskiego

Fot. 123rf.com / Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta
Andrzej Duda dołączył do ekskluzywnego grona światowych przywódców, którzy mieli już zaszczyt rozmawiać z nowym prezydentem USA.

– Prezydent elekt Donald Trump zadzwonił do prezydenta Andrzeja Dudy w celu poznania numeru telefonu Jarosława Kaczyńskiego – podały służby prasowe 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, za tym lakonicznym komunikatem kryje się znacznie więcej treści. Zdaniem naszych rozmówców z Kancelarii Prezydenta świadczy to o rosnącym znaczeniu naszego kraju.

– Umówmy się, Amerykanie mają wszystkie numery na świecie – mówi nam jeden z ministrów. – A mimo to prezydent Trump zadzwonił osobiście, żeby porozmawiać z prezydentem Rzeczpospolitej, potwierdzając jego znaczenie w strategii obronnej USA.

Rozmowa z ważnym sojusznikiem zakończyła się niestety małym zgrzytem, ponieważ prezydent Duda nie dysponował danymi interesującymi amerykańskiego rozmówcę.

Jarosław Kaczyński zawsze bowiem dzwoni do niego z zastrzeżonego*.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały prawdopodobnie zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor

*autor puenty: Kamil Buli Jelonek. Oryginalnie tekst kończył się zdaniem: Według naszych informacji, Donald Trump usłyszał, żeby "próbować przez Błaszczaka", ale Kamil to przebił 100 razy:)
Trwa ładowanie komentarzy...