PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

To koniec Lecha Wałęsy. Czesław Kiszczak miał w swojej szafie tysiące memów z legendą Solidarności

Fot. YouTube / Internet / Autorzy nieznani
Jak dowiaduje się ASZdziennik, materiały o rzekomej współpracy Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa to tylko zasłona dymna przed prawdziwą bombą, którą IPN znalazło w willi Czesława Kiszczaka.

– W szafie byłego szefa MSW odnaleźliśmy zaszyfrowane pendrive'y z tysiącami memów z Lechem Wałęsą, których ujawnieniem Kiszczak mógł szantażować legendę Solidarności – słyszymy w Instytucie Pamięci Narodowej.

Memy obejmują nie tylko czasy PRL, ale i znacznie mroczniejszy okres po 1989 roku, kiedy Lech Wałęsa zaczął udzielać się w internecie.

– Szczególnie wybuchowy charakter mają pliki z ostatnich lat, kiedy były prezydent prowadził swoje konto na Wykopie – mówi nasze źródło
Jak twierdzą śledczy IPN, to właśnie dzięki archiwum memów były szef komunistycznej bezpieki zagwarantował sobie nietykalność w nowej Polsce.

Dlatego Instytut chce teraz ujawnić wszystko, żeby takie sytuacje się już nie powtórzyły.

– Miejmy tylko nadzieję, że najbardziej obciążające memy i wpisy nie zostały wywiezione do Moskwy – kończy nasz rozmówca.

To jest ASZdziennik. Wszystkie wydarzenia i cytaty oprócz memów i zdjęć z profilu Lecha Wałęsy na Wykopie zostały zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...