Nowość u Jerzego Zięby. Są już lewoskrętne banany po 199 zł za kilogram

Fot. youtube/jerzyzieba/123rf.om
Nowy rozdział w naturoterapii otworzył znany znachor Jerzy Zięba. W jego sklepie można już zamawiać naturalnie lewoskrętne banany. Zawierają więcej miąższu i są lepiej przyswajalne niż okazy prawoskrętne, promowane przez trucicieli z dyskontów i osiedlowych warzywniaków - czytamy w ofercie.


Za lepsze banany trzeba zapłacić 199 zł za kilogram, ale zdaniem zwolenników terapii Jerzego Zięby - warto.

– Wziąłem dwa kilogramy L-bananów dla całej rodziny, znajoma zjadła całą kiść i nie bolał jej po nich brzuch – przyznaje pan Andrzej, wierny klient i internetowy propagator ukrytych terapii. - Strach pomyśleć, jakimi toksynami z R-bananów faszerowaliśmy się przez te wszystkie lata!

Nowa oferta w sklepie znachora to mocna odpowiedź na oszustwa, jakich zdaniem Jerzego Zięby dopuszcza się szajka Big Banana z całego świata.

– Zwykłe, najtańsze i byle jakie R-banany sprzedaje się tanio w Biedronkach czy Carrefourach, ale kasjerzy przecież się nie przyznają, ilu klientów nimi wykończyli – twierdzi Jerzy Zięba. – Za wciskanie bezużytecznych substancji po 4 zł za kilogram należy im się odebranie prawa wykonywania zawodu – grzmiał w najnowszym filmie na YouTubie.

Lewoskrętne banany to nie jedyna nowość w sklepie Jerzego Zięby, bo już wkrótce do oferty wejdą inne naturalne owoce i warzywa.

Hitem mają być zbiory z plantacji, nad którymi nie rozpyla się chemtrailsów.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...