TVP przebija Netflixa. Robi prawdziwy serial o świecie bez gejów, czarnych, gender i praw kobiet

Fot. 123rf.com
Już od jakiegoś czasu twórcy seriali sobie pozwalają. W “House of Cards” Claire Underwood zajęła miejsce Franka w Białym Domu, w “Orange is the New Black” główne bohaterki to lesbijki, w “Grace i Frankie” kluczową rolę gra para gejów, a przez chwilę groziło nam nawet, że Ciri w “Wiedźminie” nie będzie białą Słowianką. Ostatnio do czarnej listy poprawnych politycznie seriali dołączyła nowa produkcja Netflixa, “Bodyguard", w której jest stanowczo za dużo kobiet, które coś mogą.


Na szczęście Polacy nie są skazani na Netflixa czy HBO. Jak dowiaduje się ASZdziennik, na terror politycznej poprawności panujący na zachodnich serwisach streamingowych mężnie właśnie odpowiedziało TVP. Serialem pozbawionym tego wszystkiego, co konserwatywnym widzom nie podoba się w amerykańskich produkcjach.

- Odpowiadamy na zapotrzebowanie polskich widzów, którzy chcą fabuły dopasowanej do siebie i swoich wyobrażeń o świecie - tłumaczy Kurski. - Podczas relaksu przed telewizorem nie każdy lubi brutalnie zderzać się z faktem, że lata sześćdziesiąte już minęły. Nie zapominajmy też, że na treści promujące prawa kobiet, tolerancję religijną czy akceptację dla mniejszości szczególnie narażone są dzieci.

Z naszych informacji wynika, że serial będzie opowiadał o losach grupy białych, heteroseksualnych mężczyzn. W przeciwieństwie do mniejszości etnicznych i religijnych z produkcji nie zostaną jednak wyeliminowane postaci kobiece, którym - jak to życiu - przypadną drugoplanowe role żon głównych bohaterów, opiekunek domowego ogniska.


- Kiedyś tak było i nikt się nie skarżył - zachwala Jacek Kurski.

Inne szczegóły nowego serialu są jeszcze nieznane. Wiadomo tylko, że bohaterowie będą wspólnie przeżywać męskie przygody i ramię w ramię (oczywiście czysto platonicznie!) mierzyć się z przeciwnościami losu w zagrożonym rosnącą potęgą eurobolszewików świecie.

Uosabianych przez zniewieściałe elfy.

To jest ASZdziennik. Cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, ale problemy widzów już nie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...