Dramat Macieja Maleńczuka. Tekstem o gejach zdiagnozował u siebie wczesne stadium Terlikowskiego

Fot. 123rf.com
W świecie LGBT nie brakuje pilnie strzeżonych sekretów. Jednym z nich jest kwestia tego, skąd właściwie bierze się homoseksualizm. Środowiska gejowskie i lesbijskie wielokrotnie starały się uniknąć odpowiedzi na to pytanie, twierdząc, że każdy ma jakąś orientację psychoseksualną i już. “Taki się urodziłem”, “taka już jestem” – mówiły osoby LGBT. Ale czy na pewno?


Być może niekoniecznie. W sensacyjnym wywiadzie w najnowszym numerze "Newsweeka" muzyk Maciej Maleńczuk ujawnia, jak to naprawdę jest z tym homoseksualizmem.

Efekt był porażający: z Maleńczuka wyszedł Terlikowski.
Teraz, kiedy świat LGBT nie może już chować głowy w piasek, postanowiliśmy pójść za ciosem. Dotarliśmy do osób z tego środowiska, żeby skonfrontować ich ze słowami Maleńczuka.

Udało się m.in. potwierdzić słowa muzyka o tym, że mężczyźni wolą pójść do łóżka z kolegą niż z koleżanką, ponieważ boją się kobiet.

– Dziewczyny zawsze mnie kręciły, ale nie wiedziałem, jak do nich zagadać. Dlatego w końcu postanowiłem związać się z Krzyśkiem, kumplem, z którym umawialiśmy się na FIFĘ - przyznaje Paweł, gej z Bydgoszczy. - Przy nim zawsze byłem śmiały i pewny siebie. Początki nie były łatwe, ale wspólnymi siłami udało nam się pokonać swoje opory. Teraz jesteśmy szczęśliwi. Dużo nas łączy, oboje lubimy pizzę, piwo i PlayStation – śmieje się Paweł.

– Czasem jeszcze zdarza mi się obejrzeć za jakąś kobietą na ulicy, ale w porę przypominam sobie, że przecież nie wiedziałbym, jak się przy niej zachować.

O to, co Maleńczuk ujawnił o Paradzie Równości, zapytaliśmy jedną z jej organizatorek, warszawską działaczkę czołowej organizacji LGBT.

– O tym nie mówi się głośno, ale po każdej Paradzie Równości w stolicy przybywa średnio 80 lesbijek. Kiedy marsz przechodzi ulicami, mijane kobiety patrzą jak zahipnotyzowane na roztańczony tłum, a potem zostawiają swoich mężów i chłopaków i dołączają do nas. Jest trochę tak, jak mówi Maleńczuk: widzą po prostu, jacy jesteśmy i że one też mogą być takie jak my. Każda chce mieć tęczową chorągiewkę, brokat na buzi i wianek we włosach – tłumaczy działaczka, która pragnie pozostać anonimowa.


– To nasza tajna broń w werbowaniu nowych dziewczyn. To dlatego teraz organizujemy marsze równości w całym kraju. Polska nie kończy się na Warszawie - dodaje.

Maleńczukowi za ujawnienie, jak zmienia się orientacja seksualna, podziękowała organizacja “Katoliccy terapeuci”. Poznanie genezy homoseksualizmu bardzo ułatwi im pracę z gejami i lesbijkami.

Teraz będzie im łatwiej ich z tego leczyć.

To jest ASZdziennik. Cytaty z Maleńczuka nie zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...