PILNE: Pani Krystyna zwyciężczynią debaty. Niczego innego z niej nikt nie zapamiętał [wideo]

Fot. naTemat
Tanajno się starał, Korwin-Mikke szarżował, Jaki był sobą, ale to było dużo za mało, żeby wyrwać zwycięstwo w debacie pani Krystynie Krzekotowskiej, której przed debatą nikt nie znał, a teraz już nigdy na żadnej terapii nie wyciągniecie sobie tej kandydatki z głowy.


- Czego w Warszawie jest za mało? Miłości. Czego za dużo? Kandydatów - tymi prostymi odpowiedziami i klękaniem na wizji wcześniej szerzej nieznana Krystyna Krzekotowska wygrała debatę kandydatów na prezydenta Warszawy.
Kandydatka mocno weszła w debatę prezentując się jako jedyna w patriotycznym stroju.

Najlepsze jednak dopiero miało nadejść. Kiedy inni kandydaci usiłowali swoje myśli wtłoczyć w 45-sekundową wypowiedź, pani Krystyna ze Światowego Kongresu Polaków wolała przejść do czynów.

- Wstańmy dumni warszawiacy i nie dajmy się przygnieść do ziemi - oznajmiła i na wizji klęknęła z rękami wzniesionymi ku niebu.
To wydarzenie nadało ton całej debacie.

Od tego czasu dziennikarze zaczęli nagle zadawać pytania otwarte skrojone idealnie dla pani Krystyny ("Czego w Warszawie jest za mało?", "Czego w Warszawie jest za dużo"), a inni kandydaci tylko udawali wypowiedzi zabijąc czas.

Do każdej następnej wypowiedzi pani Krystyny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...