Zemsta dziennikarki z Czech. Jednym filmem zemściła się na Polakach za żarty z jej języka

Fot. twitter.com/TaAlzbeta / instagram.com/taalzbeta
Zaledwie jednej gry na PlayStation potrzebowała dziennikarka z Czech, by odegrać się na Polakach za lata kpin i żartów z jej pięknego języka ojczystego. Alzbeta Trojanova w 20-sekundowym filmie o "God of War" dokonała okrutnej zemsty i sprawiła, że teksty w stylu "Luke, jo sem tvoj tatinek" na zawsze przejdą do historii.

Tajemniczą mścicielką jest Alzbeta Trojanova, czeska dziennikarka z portalu Re-play.cz specjalizująca się w grach wideo. Po jej filmie z Twittera już nikt nie powie, że Batman po czesku to "Netoperek". Bo będzie bał się zemsty Kratosa. A raczej Kratosza.
Na nagraniu wyraźnie widać, że Trojanova wykazała się kreatywnością większą niż tłumaczenie wiewiórki jako "drevny kocur", a "Terminatora" na "Elektronicky Mordulec". Jej hybryda Kratosa z polskim Januszem to odziany w odzież patriotyczną wąsaty "Kratosz" z petem w ustach, a jej "God of War" zamienił się nagle w "God of Warsaw".

Moglibyśmy w akcji odwetowej przerobić Kratosa na Krecika, a z Atreusa zrobić małego ateistę, co mocno odbiłoby się na jego stosunkach z własnym ojcem.
Na szczęście nie ma takiej potrzeby. Alzbeta Trojanova rozbrajając Polskę i Polaków z żarcików o Czechach nie przewidziała bowiem jednego.

Alzbeta przyznaje, że życie dzieli na mieszkanie w Warszawie i Pradze. Czas wolny spędza nad Wisłą, jest wiedźminową cosplayerką, a w domu ma ołtarzyk z Emhyrem.

Carnations and Emhyr ❤

Post udostępniony przez Alzbeta Trojanova (@taalzbeta)

W naszych oczach jest już zatem prawdziwą Polką, która robi Czechom reklamę równie dobrą jak Mariusz Szczygieł.


Więc sorry, Alzbeta, ale tak jakby zemściłaś się tym filmem sama na sobie.

To jest ASZdziennik. Od dziś czekamy na DLC z Kratoszem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...