Szczęśliwy dzień feministek. Przyszedł mądry mężczyzna i wyjaśnił, że to wszystko ich wina

Fot. Firts World Problems / ASZdziennik
Wiadomo, jakie są kobiety: ulegają emocjom, nie myślą racjonalnie i generalnie się nie znają. Na szczęście są tacy mężczyźni jak naczelny "Super Expressu", którzy zawsze chętnie pomogą. Odstawić kobiety na ich miejsce.

Od kilku dni nie milkną echa oskarżenia Michała Wybieralskiego z "Gazety Wyboczej" i Jakuba Dymka z "Krytyki Politycznej" odpowiednio o przemoc i mobbing oraz gwałt, a obu o bycie obleśnymi hipokrytami wykorzystującymi własną pozycję do molestowania kobiet wokół.
W sprawie jednak narosło wiele niejasności. Jakub Dymek twierdzi, że gwałtu nie było, choć przyznaje się do seksizmu i obłapiania, Wybieralski przemoc przemilczał, przeprosił też wszystkich, którzy POCZULI SIĘ urażeni. Na szczęście jest Sławomir Jastrzębowski, człowiek, który tak szanuje kobiety, że jednej z nich nawet konia podstawił. A dziś wyjaśnia zagubionym kobietkom z Codziennika, co myśleć.

- Kobieta zostaje zgwałcona, ale nie chce obwiniać kata, ale po latach go jednak obwinia? Halo?
Pierwsze co mi przychodzi do głowy w takiej sytuacji, to fakt, że może ta kobieta na coś wtedy liczyła, na karierę, związek, ale się nie udało, więc pojawił się gwałt, prawdziwy, a może nie? - punktuje Jastrzębowski wskazując prawdziwych winnych afery.

Winnych, których jest więcej. Jak ta paniusia, co niby dostała z bańki, bo sprzeciwiła się swojemu wybrańcowi.

- Czy wy wszyscy jesteście chorzy? Przecież tak się zachowują menele, nie żadna inteligencja. Macie kochane kobiety pretensje, że pozwalacie się traktować jak…? To nie pozwalajcie się tak traktować! - radzi Jastrzębowski.

I odjeżdża na białym koniu.

Wszelkie cytaty ze Sławomira Jastrzębowskiego są prawdziwe.
Trwa ładowanie komentarzy...