PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Sensacja w TVN24. Ktoś potraktował kobiety jak równe mężczyznom

Źródło: TVN24
To miała być zwykła niedziela w polskich mediach. Panowie mieli podyskutować o polityce, a panie bić mięso na kotlety. Co jednak poszło nie tak.

– W "Loży polityków" w TVN24, w której dyskutuje sześcioro polityków, pojawiło się tyle samo kobiet, co mężczyzn – dowiaduje się ASZdziennik.

Informację, choć brzmi nieprawdopodobnie, udało się nam potwierdzić w kilku źródłach. Rzeczywiście w programie Grzegorza Kajdanowicza wystąpiły jednocześnie Kamila Gasiuk-Piechowicz, Barbara Nowacka i Agnieszka Ścigaj. Ale to nie wszystko.

Dotąd tak wiele kobiet w jednym kadrze oznaczało, że oglądamy "Babilon", w którym same kobiety pod czujnym okiem męskiego moderatora próbują bawić się w "Kawę na ławę". Tym razem było jednak inaczej.

Kobiety nie dość, że zostały tak licznie zaproszone, to jeszcze nikt nie całował je w rączki ani nie puszczał oka, gdy dyskusja zahaczyła o mundial.

Świadkowie mówią, że oglądali przez to zaskakująco normalny program, jakbyśmy rzeczywiście żyli w 2018 roku.

Nie jest jeszcze wiadomo, czy "Loża polityków" potraktowała kobiety poważnie celowo czy tylko z powodu urlopów mądrzejszych mężczyzn. To okaże się już za tydzień.

Osobom zdezorientowanym dzisiejszym programem pozostaje więc na razie tylko oglądanie TVP Info.
Trwa ładowanie komentarzy...