PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Sukces pracowników Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend. Ich aktywność wzrosła o 420%

Pracownica Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend kończy kolejny tydzień z doskonałym wynikiem.
Pracownica Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend kończy kolejny tydzień z doskonałym wynikiem. Fot. 123rf.com
Pracownicy Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend kończą kolejny tydzień ze świetnym wynikiem na koncie. Wcześniejsze dni nie zapowiadały sukcesu, ale dzięki piątkowej mobilizacji całego zespołu znów udało się zrealizować plan w zakresie informowania otoczenia, że zbliżające się sobota i niedziela będą wolne od pracy.

Efektów pogratulował pracownikom sam szef Firmy.

– Proszę o dosłownie chwilę uwagi! – zaczął. – Wielkie brawa dla Julii i jej całego działu za pracę nie na sto, ale na czterysta dwadzieścia procent!

Szef zwrócił uwagę, jak ważne dla świetnych wyników zespołu było "generowanie pozytywnego buzzu" w social mediach. Za przykład podał opublikowany przez Marlenę filmik "KIEDY NIE MAM JUŻ SIŁY, ALE MUSZĘ WYTRZYMAĆ JESZCZE JEDEN DZIEŃ W PRACY", który uzyskał ponad 2 tysiące reakcji i wrzucony przez Maćka mem z kotem.

– Wiem, że zaraz będzie weekend i nikomu się nie chce, ale mamy KPI do dowiezienia i proszę, żeby wszyscy wzięli przykład z Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend - powiedział.

– Mówię to przede wszystkim do Działu Narzekania na Poniedziałek, który po świetnym początku tygodnia zupełnie osiadł na laurach.

To jest ASZdziennik, ale zaraz będzie weekend.
Trwa ładowanie komentarzy...