Szok w TVN. Przyszło dwóch 80-latków i pokazali Wojewódzkiemu jak się robi program bez żenady

Fot. TVN
320 odcinków. 320 odcinków Kuby Wojewódzkiego błyszczącego na tle gości w większości na jego poziomie. Coś się jednak zepsuło.

– Szok w TVN. Po raz pierwszy w historii programów Kuby Wojewódzkiego w widzach nie zostało poczucie żenady – dowiaduje się ASZdziennik u swoich źródeł w stacji.

Z naszych informacji wynika, że wewnętrzne śledztwo wykazało brak winy prowadzącego. O wszystko obwiniani są 80-letni Stanisław Tym i Jacek Fedorowicz.

Jak wynika z analizy, w ich obecności prowadzący wyraźnie przygasł. Zniknęły gdzieś homofobiczne i fekalne żarty, wycieczki za dekolt i autoerotyzm głównej gwiazdy programu. Pojawiły się za to błyskotliwe wypowiedzi, przemyślany dystans do świata i cięte riposty.

– Gdy na pytanie "jak żyć?" Stanisław Tym odpowiedział, że "w poprzek" zamiast mówić o bieganiu i diecie, byliśmy blisko przerwania programu – mówi nasze źródło. – Nie lepiej było, gdy Jacek Fedorowicz wspomniał, żeby w badaniach sondażowych wszyscy odpowiadali, że najbardziej kochają partię rządzącą, żeby mieli 80 proc. poparcia i zrobili wybory.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, jeszcze dziś w TVN zbierze się sztab kryzysowy, który spróbuje uratować renomę programu podwójny desantem z "Azja Express" i Pudelka.

Inaczej Kuba Wojewódzki może zostać zapamiętany jako gość, któremu jeszcze o coś chodzi
To jest ASZdziennik, ale to prawda. Zobacz cały odcinek z Tymem i Fedorowiczem online.
Trwa ładowanie komentarzy...