Dziś Netflix Maraton Warszawski. Sprawdź wszystkie utrudnienia

123rf.com
Już dziś Warszawa zmieni się w wielką arenę serialowych zmagań - rusza Netflix Maraton Warszawski.

Tradycja maratonu sięga czasów starożytnej Grecji, kiedy to Ateńczyk Filippides jednym ciągiem obejrzał 12 tragedii Ajschylosa i po ostatniej pieśni chóru zmarł z wycieńczenia.

Netflix Maraton Warszawski to jedna z największych tego typu imprez w Europie. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 10 tysięcy osób. Zmierzą się one z koronnym dystansem całego sezonu, a ci, którzy nie czują się na siłach na takie wyzwanie, wystartują na dystansie 5 odcinków. Impreza obejmie praktycznie wszystkie dzielnice Warszawy i trzeba będzie się w jej trakcie liczyć z wieloma utrudnieniami.

Spodziewane są na pewno ograniczenia w ruchu. Szczególnie uważać trzeba w rejonie łóżka i kanapy, bo można tam będzie utknąć na długie godziny. Praktycznie wyłączony z ruchu będzie salon, a na trasie sypialnia - łazienka kursy będą odbywać się z możliwie najmniejszą częstotliwością. Organizatorzy apelują też o ostrożność przy stoliku z przekąskami, bo to właśnie w jego okolicach najczęściej dochodzi do kolizji.

W trakcie maratonu przewiduje się także utrudnienia komunikacyjne z rodziną. W relacji ty-
rodzice lub ty-wszyscy może wystąpić zdawkowe odpowiadanie półsłówkami czy wyciszanie telefonu.

Impreza może potrwać nawet do poniedziałku rano, ale w przypadku obrania tej drogi trzeba być przygotowanym na ostry zjazd.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały chyba zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...