Tylko u nas! Mocna reakcja Patryka Jakiego na molestowanie Polki na koncercie Dezertera

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Pierwszy obrońca kobiet, egzekutor gwałcicieli i bat na zwyrodnialców Patryk Jaki znów nie zawiódł. O jego mocnej reakcji na przemoc seksualną wobec fanki muzyki na koncercie będzie się mówić latami.

Zuzanna Sekuła wybrała się na plenerowy koncert Dezertera w Brwinowie. Tam doszło jednak do bulwersującego zdarzenia. Jeden z uczestników koncertu uniósł dziewczynie sukienkę i złapał ją za pośladki. To przelało czarę goryczy.

– Skurwielu, nie miałeś prawa tego zrobić. Nie miałeś prawa naruszyć mojej cielesności – napisała w słusznym gniewie Zuza na Facebooku pisząc o swoich wieloletnich doświadczeniach z polskim seksizmem.
Choć oprócz słów wsparcia dla upubliczniającej patologie internautki, pojawiło się od razu wiele wpisów w poetyce "po co prowokowała", Patryk Jaki ruszył z odsieczą na Twitterze wybierając najmocniejszą broń w takich sytuacjach.

Milczenie nieprzejednanego konserwatywnego krzyżowca.
To nie pierwszy tak mocny gest niepokornego wiceministra. Zaledwie kilka dni wcześniej z podobną mocą potępił motywowany nienawiścią religijną atak na Czeczenkę w Warszawie.
ASZdziennik próbował skontaktować się z ministrem w celu wyklarowania jego pełnych oburzenia tweetów milczenia, ale ten nie był w tej chwili dostępny.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, Patryk Jaki właśnie wypatruje na granicy hord, które miałyby gwałcić nasze kobiety.

To jest ASZdziennik. Wszystko poza wpisem Zuzanny zostało zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...