Zarobki w Wiadomościach ujawnione. Danuta Holecka najlepiej zarabiającą producentką shitu w kraju

Fot. Wiadomości TVP
Nie Zakład Handlowy "Wazelinex" z Chojnic, nie Manufaktura Wazelinowych Powidoków ze stołecznego Powiśla, a skormna rzemieślniczka z redakcji Wiadomości otwiera listę najlepiej zarabiających wazeliniarzy w kraju - donosi Dziennik Gazeta Prawna.

– Danuta Cholecka zarabia co miesiąc w Wiadomościach 40 tys. zł plus VAT – czytamy w DGP. Tuż za nią plasuje się jej redakcyjny kolega Michał "Niemcy Kaputt" Adamczyk (40 tys.), a pierwszą trójkę zamyka Krzysztof Ziemiec z wynikiem 30 tys złotych.

Choć sumy robią wrażenie na papierze, branża, w której działają potentaci znana jest z wysokich kosztów. Jak się dowiadujemy, w niektórych przypadkach nawet połowa przychodów idzie na opłacanie znajomych, żeby nie zrywali kontaktów, swoje też kosztują specjalne lustra, przed którymi nie trzeba odwracać wzroku i warsztaty psychologiczne, które pozwalają godzić pracę w Wiadomościach z wewnętrznym przekonaniem o byciu przykładnym chrześcijaninem.

Jak się jednak okazuje, cichym bohaterem rankingu jest Michał Rachoń, który według DGP zarabia 30 tys. złotych, co ciekawe, niewypłacanych w gotówce.

Prowadzący "Minęła 20" wynagrodzenie odbiera w postaci 15 tys. puszek Tigera miesięcznie.

To jest ASZdziennik, ale nawet z Rachoniem to może być prawda.
Trwa ładowanie komentarzy...