PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Patryk Jaki pierwszą ofiarą tortur w Polsce. Spędzi resztę życia w ciele Patryka Jakiego

Fot. Wikimedia Commons
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Pierwszą ofiarą rządowego programu "Guantanamo Plus" stał się pomysłodawca projektu wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki – ustalił ASZdziennik. Karą za nawoływanie do kary śmierci i do tortur będzie spędzenie reszty życia w ciele Patryka Jakiego.

Sąd nie miał litości i nie zgodził się na łagodniejszy wymiar kary. Obrona Jakiego domagała się bowiem madejowego łoża i osadzenia wiceministra Jakiego w butach pokutnych w zawieszeniu.

– Nieludzki i okrutny akt barbarzyństwa – w tak mocnych słowach o karze wymierzonej Patrykowi Jakiemu wypowiadzieli się w liście otwartym do Beaty Szydło obrońcy praw człowieka z całego świata. – To całkowita klęska i dyskredytacja polskiego systemu sądownictwa – czytamy w liście podpisanym m.in. przez Kofiego Annana i Malalę Yousafzai.

Za nawoływanie do złamania ONZ-owskiej konwencji w sprawie zakazu stosowania tortur oraz innego okrutnego, nieludzkiego lub poniżającego traktowania wiceminister będzie musiał cierpieć w towarzystwie własnej żądzy zemsty. Będzie przykuty do stanowiska w Ministerstwie Sprawiedliwości, a wraz z każdym lajkiem ze strony prawicowego Twittera jego pewność siebie będzie odrastać, przedłużając wieczną męczarnię.

W sprawie uwolnienia Patryka Jakiego z Patryka Jakiego usiłowała interweniować Amnesty International, ale podejrzanemu NGOs-owi o zachodnio brzmiącej nazwie nie chciał zaufać żaden z pozostałych członków rządu.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autora znajdziesz na Twitterze: @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...