Skandal na kongresie antyszczepionkowców. Podczas bijatyki padł tekst "tylko nie w szczepionkę"

Fot. 123rf.com
Ponad 50 członków Ruchu Antyszczepionkowego zawieszono do wyjaśnienia po bulwersującym zdarzeniu na kongresie stowarzyszenia w Warszawie. Podczas bijatyki frakcji spisku Big Pharma z odłamem zwolenników Wielkiego Układu Reptilian padł tekst "aua, tylko nie w szczepionkę!" – dowiaduje się ASZdziennik.

Wciąż nie wiadomo, w szeregach której z walczących o wpływy w Ruchu Antyszczepionkowym frakcji znajduje się bluźnierca.

– Byliśmy już o krok od ustalenia, kto umieszcza w ampułkach układy scalone powodujące autyzm i przejmujące kontrolę nad wolną wolą naszych dzieci – twierdzi Marcin, jeden z uczestników kongresu. - I wtedy po obu stronach sali rozeszły się szepty, że jedna z opcji może być robotą z wewnątrz, a druga to tylko zbiorowa iluzja wywołana rozpylanymi przez Rząd Światowy chemitrailsami.

Do rękoczynów doszło, gdy zwolennicy wariantu Wielkiego Układu Reptilian wspierani przez członków Komisji ds. Uprowadzeń UFO zajęli mównicę, by nie dopuścić do niej antyszczepionkowców z frakcji spisku Big Pharmy.

– Prelegent znany na YouTubie jako VaccineBuster84 dobrowolnie poddał się ciosom by wzmocnić swoją odporność w późniejszych potyczkach – wynika z relacji świadków bójki. – Inni zaczęli wydzwaniać do swoich pociech, żeby przyszły oberwać już teraz i miały szkolne bijatyki za sobą.

I gdy wydawało się, że natura sama poradzi sobie z przemocą, bójkę przerwał nikczemny dochodzący z tłumu krzyk.

– Ała, no weź, tylko nie w szczepionkę! – usłyszeli osłupieni świadkowie, a echo tych słów długo jeszcze odbijało się od ścian.

Nikt z uczestników zlotu nie przyznaje się do haniebnego apelu. Bijatykę natychmiast przerwano, a w prawach członka ruchu zawieszono 53 osoby. W sprawie trwa wewnętrzne śledztwo. Antyszczepionkowcy boją się jednak, że zagadka pozostanie nierozwiązana.


Niczym kwestia prawdziwej tożsamości Paula McCartneya i sprawa "lądowania" na Księżycu.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autora znajdziesz na Twitterze: @lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...