PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

7 najbardziej przerażających escape roomów, które zniszczą każdego weterana

Fot. Pixabay
Piramida? Cela kanibala? Leże smoka? To nazwy dobre dla mięczaków. Oto prawdziwie przerażające escape roomy, które zmrożą krew w żyłach największym twardzielom i twardzielkom.

Porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wchodzicie.

1. W pieczarze Franka

Uczestnicy biorą kredyt we franku na 40 lat po najniższym kursie. Po czasie orientują się, że kurs rośnie i jeśli czegoś nie zrobią zostaną w tym mieszkaniu na całe życie. Jaką tajemnicę kryje umowa kredytowa? Kim jest zagadkowy doradca? Uczestnicy mają godzinę na odkrycie sekretu bez użycia kalkulatora.

2. Obiad u matki

Gracze trafiają na miły obiadek u mamy. Początkowo jest przyjemnie, ale już przy drugim daniu zaczynają się aluzje do braku chłopaka jednej z uczestniczek, podczas gdy "zegar tyka". Uczestnicy zmierzą się też z wyrzekaniem na dzisiejszą młodzież, antykoncepcję i sprzeczności wegetarianizmu. Muszą zrobić wszystko, żeby wyjść przed deserem. Na który będzie serwowana ich dorosłość.

3. Stadnina grozy

Uczestnicy wcielają się w konie ze stadniny w Janowie Podlaskim i muszą rozwiązać zagadkę tajemniczych zgonów swoich współbraci, odgadnąć mroczny sekret wykształcenia dyrektora stadniny i związek sytuacji finansowej placówki z trucizną odkrytą w paszy.

4. Mothers of Hell

Gracze trafiają na grupę rozszczebiotanych matek na urodzinach koleżanki ich syna z podstawówki i w ciągu godziny muszą się z niej wydostać, zanim dostaną obłędu i zaproszą wszystkich na urodziny w rewanżu. Zadanie utrudniają panie donoszące popcorn i zaginięcie własnego dziecka w gąszczu zjeżdżalni.

5. Zapomniane zebranie

Czy w 60 minut można uratować karierę? Czy da się wypracować cel sprzedażowy? Czy ktoś ma przejściówkę do Maca? To wyzwania, przed którymi staną uczestnicy "Zapomnianego zebrania". Dodatkowym utrudnieniem graczy będzie fakt, że o temacie zebrania będą wiedzieli wszyscy, tylko nie gracze. Bo jako jedyni nie dostali mejla.

6. Koszmar od pierwszego wejrzenia

30-latka poznaje miłego rówieśnika na Tinderze. Umawia się z nim, jednak zamiast przystojnego słodziaka ze zdjęcia pojawia się miłośnik wąsów, Szczepana Twardocha i patriotycznego rocka (którego słucha ironicznie). Uczestniczka ma 90 minut na przerwanie monologu swojego oprawcy i ogarnięcie swojego życia.

7. Serial potępionych

Zaczyna się niewinnie. Para zgadza się obejrzeć wieczorem pewien serial, jednak już przy pierwszym odcinku okazuje się, że to co najwyżej naciągane 6/10, żadne z nich nie chce się jednak przyznać do błędu i brnie w kolejne odcinki. Gracze muszą w godzinę wyrwać się z tej przeklętej spirali. Albo pochłonie ich kolejny sezon.
Trwa ładowanie komentarzy...