PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Obleśnie seksistowski wyskok prawicowca. Nie uwierzysz, jak Ziemkiewicz obraził Maję Ostaszewską

Fot. Albert Zawada / Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Coś jest takiego na polskiej prawicy, że nie ma dnia, aby jakiś macho nie potraktował kobiety seksistowskim "plaskaczem". Tak jak i teraz.

To jest ASZdziennik o słowach Jerzego Owsiaka do Krystyny Pawłowicz. Zmieniliśmy w nim tylko nazwiska, żeby sprawdzić, czy i teraz część internautów broniłaby tej wypowiedzi.

– Niech pani spróbuje seksu – powiedział w Klubie Ronina Rafał Ziemkiewicz reagując na słowa Mai Ostaszewskiej z 2014 roku. – Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać – dodał.

W ten sposób Ziemkiewicz odniósł się do krytycznego względem działalności Klubu wpisu Mai Ostaszewskiej sprzed 3 lat, który ponownie wypłynął w internecie.

Wpis od razu zyskał przychylność internautów.

– Dość udawania miłych dla chamów. Oni do nas szmaty, kanalie mordy, gorszy sort, ubeckie wdowy a my do z nich z kwiatkami. DOŚĆ!!! – tłumaczyła pani Julia.

– Oburzeni są Ci którzy nie wiedzą co to miłość. Równie dobrze Rafko Ziemkiewicz mógł powiedzieć "Niech Pani spróbuje sportu" – dodawał Krzysztof.

Do sprawy odniósł się także sam Ziemkiewicz.

– W tym miejscu zwracam się do wszystkich tych, których wzięło święte oburzenie. Nawet na krok nie cofnę moich słów, bo zaproponowałbym to każdemu sfrustrowanemu, z wiecznym fochem i agresywnymi wypowiedziami, bez względu na płeć, człowiekowi – napisał na Facebooku.

I zaatakował Ostaszewską i jej środowisko za tworzenie klimatu dla takich wypowiedzi, których sam się dopuścił.

A 42 tys. lajków pod postem przyznało mu rację.

To jest ASZdziennik, ale wszystkie cytaty pochodzą od Jerzego Owsiaka i jego fanów. (r)
Trwa ładowanie komentarzy...