Miły gest Ekstraklasy. Odwołali obecną kolejkę, żeby Lech, Arka i Legia nie miały z czego odpaść

Fot. Jędrzej Nowicki / Agencja Gazeta
Czasy kryzysu wymagają czasami trudnych decyzji. Koniecznych jednak, żeby nie doprowadzić do jeszcze większego nieszczęścia.

– Następna 4. kolejka Ekstraklasy została odwołana. Władze ligi obawiają się, że Legia, Lech, Arka, mogą odpaść – dowiaduje się ASZdziennik.

Wszystkie trzy zespoły pożegnały się właśnie z marzeniami o następnej rundzie kwalifikacji europejskich pucharów. Co prawda Legia Warszawa może jeszcze powalczyć o Ligę Europy, ale Ekstraklasa postanowiła dmuchać na zimne.

– Z ligi nikt nigdy nie odpadł na początku sezonu, ale kto zagwarantuje, że znów nie stanie się coś w 46. sekundzie meczu Lecha, ale tym razem z Cracovią? Kto zagwarantuje, że znów Arka nie straci gola w 90. minucie, ale tym razem z Koroną? Kto zagwarantuje, że Thibault Moulin znów nie rozegra meczu bez żadnego udanego podania, ale tym razem z Niecieczą? – pyta jeden z działaczy.

Choć każdy z tych meczów może równie dobrze zakończyć się po myśli pechowych drużyn, niewiadomych było po prostu za dużo.

– Kibice i tak mieli ostatnio trudny czas, nie mogliśmy ryzykować kolejnego ciosu – mówi nasze źródło.

Jak się dowiadujemy, Ekstraklasa wróci do gry już za tydzień. Kiedy wszystkie wspomniane drużyny wybiją sobie z głowy głupoty w stylu, że "słabszy zespół wyeliminował lepszy".

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, ale musieliśmy jakoś odreagować tradycyjny #Eurowiadomoco. (r)
Trwa ładowanie komentarzy...