PILNE PRAWDZIWE PYTANIA Z REFERENDUM ANDRZEJA DUDY. 8 PEWNIAKÓW, KTÓRE POKAZUJĄ O CO MU CHODZI.

Miriam Shaded wzywa do bojkotu Księżyca. "Regularnie wchodzi w fazę promocji islamu"

Fot. Adrian Grycuk / Praca własna / Wikimedia Commons
Przewodnicząca Fundacji Estera po raz kolejny zajęła się sprawą, o której mainstream boi się mówić.

– Miriam Shaded wzywa wszystkich ludzi, którym droga jest cywilizacja chrześcijańska, do bojkotu księżyca z powodu regularnej promocji islamu – poinformowała strona ChristiansForChristians.org powołując się na wpis popularnej działaczki w mediach społecznościowych.

– Dla mnie symbole mają znaczenie. Jak krzyżyk na piersi, jak obrączka na palcu. Dlatego nie mogę zaakceptować symbolu islamu na chrześcijańskim niebie i was też do tego wzywam – napisała Shaded w poście, który w kilka godzin zebrał 40 i 4 tys. lajków.

Do odkrycia, jak się dowiadujemy, doszło przypadkiem w nocy z soboty na niedzielę, kiedy pani Shaded wraz z Magdaleną Ogórek wracały z nocnego maratonu robienia kanapek powstańczych dla posłów PiS.

– W pewnym momencie, niebo się przejaśniło, a tam na polskim nieboskłonie ukazał się antypolski symbol, który elity brukselskie próbują narzucić naszemu krajowi. Jak mogliśmy być tak ślepi?! – pytała Shaded.

Jak się okazuje, nie tylko działaczka zauważyła tę nachalną promocję islamu. Chwalący odwagę Shaded internauci w komentarzach zaczęli informować, że inwazja półksiężyca regularnie dotyka także ich miasta.

I to w tym samym czasie.
To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty są jeszcze zmyślone.

Autor: Rafał Madajczak / @ojciecredaktor
Trwa ładowanie komentarzy...