Modowi zwycięzcy polskiego lata 2017. Kocyk z kubkiem gorącej herbaty najgorętszą stylizacją sezonu

123rf.com
To jeszcze moda, czy już dziwaczna fanaberia? Mieszane uczucia wśród Polaków wzbudza nowy trend, który podbija najmodniejsze turystyczne miejscowości od Juraty po Morskie Oko. Jeansy z dziurami, festiwalowe kapelusze boho czy uwielbiane przez blogerki czerwone sukienki w białe groszki można z powrotem włożyć do szafy.

– Najmodniejszą stylizacją lata 2017 jest kocyk z dołączonym kubkiem gorącej herbaty – czytamy w najnowszym "Elle".

Dziennikarze modowi i styliści podpatrzyli na ulicach krajowych kurortów, jak w tym sezonie ubierają się najmodniejsze Polki.

– Absolutny must-have na lato 2017 to ciepły puchaty kocyk o oversize'owych rozmiarach 240x220 wykonany z wełny merynosów lub ekwadorskich alpak – zapewnia Andżelika Żukowska, stylistka i shopperka współpracująca z największymi gwiazdami polskiego show biznesu. – Polki pokochały ich fantazyjne wykończenia brzegów w frędzle i różnorodne wzory, od nieśmiertelnej szkockiej kraty po pastelowe kolaże w kotki i szczeniaczki.

Dla najodważniejszych pań i panów producenci przygotowali lekkie koce z mikrofibry i polaru, które można łatwo złożyć i okryć się nimi w przepełnionych kawiarniach, zatłoczonych deptakach lub podczas pieszych wycieczek, których nie odpuścimy skoro już przyjechaliśmy do tego Władysławowa, choć przecież Anka z Tomkiem jakoś mogli odłożyć sobie przez cały rok i teraz grzeją się na plażach Zakynthosu.

Na tym jednak nie kończą się porady trendsetterek.

– Obowiązkowy dodatek do kocyka to dla tradycjonalistów kubek ceramiczny,a dla gadżeciaży i fanów nowych technologii: termiczny, zapewniający stałą temperaturę gorących napojów – podaje "Elle".

Dla wszystkich, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, producenci herbat zapewnili doskonałe mieszanki earl greya,rozgrzewające entuzjazm ostudzony prognozami opadów dla Polski północnej i północno-wschodniej do końca urlopu.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...