PILNE ROZWIĄZANIE KONKURSU KONSTYTUCJA GRACZY!

Sekret młodości odkryty! Znajomi 30-latka bez kredytu mieszkaniowego twierdzą, że jest niedojrzały

123rf.com
To może oznaczać koniec mody na zdrową żywność, fitness i kremy przeciwzmarszczkowe. W mieszkaniu wynajmowanym przez 30-letniego Macieja T. grupa specjalistów medycyny estetycznej spod Elbląga odnalazła receptę na młodość.

Mężczyzna w oczach społeczeństwa i doradców finansowych nigdy nie dorośnie, bo nie stać go na kredyt mieszkaniowy.

– Wszystko zaczęło się, gdy w telewizji trafiłem przypadkiem na interesujące pasmo reklamowe – twierdzi 30-latek. – Dorośli i odpowiedzialni rodacy z ekranu przekonywali, że bez mercedesa i kredytu na 30-lat nie mam nawet co liczyć na dołączenie do ich atrakcyjnego grona.

Przebiegły mężczyzna śledzący ukradkiem opinię publiczną oraz życie swoich bardziej dynamicznych rówieśników za bramami grodzonych osiedli szybko połączył fakty i w jednej chwili wpadł na pomysł genialnej formuły.

– W oczach społeczeństwa, deweloperów i doradców finansowych nigdy nie dorosnę, jeżeli nigdy nie kupię sobie drogiego auta i nie wezmę kredytu na resztę życia – zdradza olśniony Maciej.

Nie brać ślubu, nie ustatkować się za szybko, a także nie odkładać na wkład własny – radzi mężczyzna wszystkim młodym Polakom, którzy chcą uchodzić za niedojrzałych. Jego zdaniem, to skuteczniejszy sposób niż crossfit i warzywa z biobazaru stosowane przez jego rówieśników, których na to stać.

Do Macieja zgłaszają się już koncerny kosmetyczne i salony piękności z całego kraju.

– Oferują doskonałe warunki na umowę o dzieło – zapewnia mężczyzna. – Dzięki temu będę mógł prowadzić jeszcze bardziej zaawansowane badania.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...