Zmiany na Air Show w Radomiu. Akrobatów zastąpią mamy udające, że leci samolocik

123.rf.com
Nie lada atrakcje czekają polskich fanów lotnictwa na tegorocznych pokazach Air Show w Radomiu. Drogie występy międzynarodowych zespołów akrobatycznych zastąpi tańszy, ale równie widowiskowy wariant. Na imprezie miejsce samolotów i pilotów zajmą karmiące mamy, motywujące swoich małych niejadków słowami "wwwr, leci samolocik".

– Płytę lotniska Sadków w Radomiu zapełnią setki krzesełek do karmienia, obitych hipoalergiczną i łatwą do utrzymania w czystości tapicerką - zapewnia Roman Milewski z Biura Organizacyjnego Air Show 2017. – Na maluchów i mamy czekają pożywne, zdrowe i zbilansowane obiadki.

Indyk w pomidorach, zielone warzywa z kurczakiem, ziemniaczki z wołowiną i szpinakiem, a nawet kaszka manna z dodatkiem malin - to tylko niektóre z zaplanowanych przez Radom atrakcji. O bezpieczeństwo pokazów będą dbać czuwający obok tatusiowie, wyposażeni w chusteczki do wycierania utytłanych przecierami buzi.

– Z całego kraju sprowadzamy już kolorowe śliniaczki ze świnką Pepą i bezpieczne łyżeczki z atestem Instytutu Matki i Dziecka – twierdzi szef pokazów. – Mamy nadzieję, że brzdące nie zawiodą i szeroko otworzą buzie.

Jak zapewniają organizatorzy, największą tegorocznej edycji będzie 38-letnia Marzena Kmiecik z Olsztyna.

– Na pokazach zaprezentuje karmienie synchroniczne dwójki swoich bliźniaków, z których chłopiec nieustannie grymasi, a dziewczynka lubi bawić się jedzeniem i uważa, że zupka jarzynowa jest niczym ta kolorowa farbka, którą bawiła się chwilę wcześniej.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Autor: Łukasz Jadaś /@lukaszjadas
Trwa ładowanie komentarzy...