Wpadka TVP Info. Poranną audycją zużyli cały zapas żenady na dzisiaj

Fot. TVP Info
To miał być piękny dzień w TVP Info: wywiad z Piotrem Semką o uchodźcach, wywiad z Bronisławem Wildsteinem o uchodźcach i wywiad z Łukaszem Warzechą o uchodźcach. Niestety wszystkie musiały zostać przesunięte przez wpadkę porannej zmiany.

– Oddanie anteny prywatnej telewizji internetowej braci Karnowskich wyczerpało dzienny zapas żenady w TVP Info i stacja musi przesuwać już zaplanowane audycje na jutro – dowiaduje się ASZdziennik.

Telewizja wPolsce.pl to najnowsze budujące pluralizm przedsięwzięcie braci Karnowskich i jej promocja na antenie publicznej telewizji nie byłaby niczym złym. W końcu TVP też jest prywatną telewizją jednego człowieka. Problem w tym, że TVP przesadziło.

Stacja nie dość, że oddała antenę na zewnątrz w prime timie, to jeszcze zrobiła ze startu wPolsce.pl wydanie specjalne, a nazwa telewizji nie schodziła z ekranu, jakby to było medialne wydarzenie roku.

Według naszych informacji, ekipa TVP Info nawet to by jeszcze przełknęła. W końcu to samo robi z wywiadami Jana Szyszki.

Ekipa nie może jednak wybaczyć kierownictwu doboru gościa. Przez którego widownia będzie teraz odsypiać do południa.
To jest ASZdziennik, ale to prawda.(r)
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...