PILNE NIE JESTEŚMY ANI ONETEM, ANI WP. OTO DLACZEGO

Wpadka TVP Info. Poranną audycją zużyli cały zapas żenady na dzisiaj

Fot. TVP Info
To miał być piękny dzień w TVP Info: wywiad z Piotrem Semką o uchodźcach, wywiad z Bronisławem Wildsteinem o uchodźcach i wywiad z Łukaszem Warzechą o uchodźcach. Niestety wszystkie musiały zostać przesunięte przez wpadkę porannej zmiany.

– Oddanie anteny prywatnej telewizji internetowej braci Karnowskich wyczerpało dzienny zapas żenady w TVP Info i stacja musi przesuwać już zaplanowane audycje na jutro – dowiaduje się ASZdziennik.

Telewizja wPolsce.pl to najnowsze budujące pluralizm przedsięwzięcie braci Karnowskich i jej promocja na antenie publicznej telewizji nie byłaby niczym złym. W końcu TVP też jest prywatną telewizją jednego człowieka. Problem w tym, że TVP przesadziło.

Stacja nie dość, że oddała antenę na zewnątrz w prime timie, to jeszcze zrobiła ze startu wPolsce.pl wydanie specjalne, a nazwa telewizji nie schodziła z ekranu, jakby to było medialne wydarzenie roku.

Według naszych informacji, ekipa TVP Info nawet to by jeszcze przełknęła. W końcu to samo robi z wywiadami Jana Szyszki.

Ekipa nie może jednak wybaczyć kierownictwu doboru gościa. Przez którego widownia będzie teraz odsypiać do południa.
To jest ASZdziennik, ale to prawda.(r)
Trwa ładowanie komentarzy...